Rychlá SMS online půjčka bez dokazování příjmu

Rychlé nebankovní SMS online půjčky

Určitě velice rádi sáhnete po půjčce, kde není třeba dokládat své příjmy (půjčky bez doložení příjmů). Mnozí z nás totiž mají třeba příjmy nestabilní a nárazové, například v případě uměleckých profesí, zemědělců apod. a dokazují bance svoji bonitu obtížněji než zaměstnanci s pravidelným měsíčním platem. I v případě, že s doložením pravidelného příjmu nemáte problémy, určitě nejásáte, když musíte k jednání o půjčce připravit řadu papírů.

Půjčky bez dokazování příjmu, bez nutnosti dokladu o zaměstnání, jsou proto velice populární. Prakticky každý má šanci na ně dosáhnout, nepotřebujete při nich ručitele a také zástavu.

Podmínek pro uzavření bývá minimum

Díky tomu, že poskytovatel půjčky nevyžaduje od svého klienta dokazování jeho příjmů, proces schválení úvěru se tím velmi zrychluje a zjednodušuje. V podstatě v takovém případě potřebujete jenom jeden či případně dva doklady o totožnosti a nic víc. Samozřejmě musíte být zletilý a mít české občanství. Žádné další podmínky ovšem při uzavírání tohoto typu úvěru nebývají. Někdy například poskytovatel půjčky místo druhého dokladu o totožnosti požaduje zaslání aktivačního poplatku 1 Kč z vašeho bankovního účtu na účet poskytovatele půjčky. Ověřuje se tak, zda máte bankovní účet a zda opravdu jste osobou, za kterou se vydáváte. V mnoha případech to ovšem není nutné.

Půjčka bez dokazování příjmu je velmi operativní a rychlá. Peníze můžete mít na svém účtu třeba už do 15 minut od schválení vaší žádosti.

Jednoduchost a rychlost vyvažují úroky

Rychlost a minimum administrativy a prověřování jsou ovšem u tohoto typu často vyváženy dost vysokými úroky a také krátkým termínem splatnosti, maximálně do cca 30 dnů. Poskytovatel půjčky se tím jistí, abyste obnos splatil. Úvěry bez doložení příjmů jsou totiž značně rizikové. Proto i případné prodloužení doby splatnosti se pohybuje v poměrně krátké lhůtě.

DALŠÍ PŮJČKY: