Půjčka 7 – znáte ji?

Půjčka 7 - znáte ji?

Krátkodobé úvěry jsou v moderní době velkým hitem. Poskytovatelé rostou jako houby po dešti, a to i v době, kdy platí už několik let aktualizovaný zákon týkající se spotřebitelského úvěru. Pojďme se tedy podívat na Půjčku 7, která má řadu atraktivních bonusů i pro nové klienty. Věrnostní program není ve světě nebankovních půjček samozřejmostí. Jaká je řeč čísel právě u sedmičky, jejímuž webu dominuje hlavně modrá a oranžová barva?

První půjčka zdarma je stále k mání

Až osm tisíc korun na dobu čtrnácti dnů. Pokud nový klient uhradí celou jistinu včas a nebude mít prodlevu, nemusí platit žádné úroky, přesně tak zní pravidlo prvních půjček zdarma. Je to lákavý začátek? Samozřejmě, podobná nabídka nezní vůbec špatně, ale připravenou ji má spoustu různých poskytovatelů. Půjčka 7 má základní parametry, které nabízí pomoc nejen těm, kdo potřebují malou částku, ale i zájemcům o vyšší sumu. Zajímají vás tedy přesná čísla?

• Půjčka 7 funguje výhradně online formou, nelze ji dohodnout osobně. Výplata je na účet.

• Vybrat si můžete částku mezi 1 a 20 tisíci korunami, záleží jen na konkrétních preferencích.

• Doba splatnosti? Může mít několik různých podob. Vyberete si zde v rozmezí 7 a 28 dní.

• Prodloužení splátek až o dva týdny? Ano, je to možné, ale zaplatíte poplatek ve výši 950 Kč.

Vyplnit kontaktní formulář můžete kdykoliv

Půjčku 7 provozuje pražská společnost Kontex Trade International, s.r.o. Abyste tuto půjčku získali, je nutné ověřit příjem (a to formou výpisu z bankovního konta za poslední čtvrtletí) a také totožnost, k čemuž stačí občanský průkaz. Registrační formulář je otázkou několika málo minut, ale musíte do něj uvést i podrobnosti, nejde jen o osobní kontakty a trvalé bydliště. Důležitá je i pracovní pozice, doba, po kterou jste zaměstnáni a čistý měsíční příjem. Jde ale spíše o formality, které vám zaberou jen minimum času. Je nutné také ověřit číslo mobilního telefonu. Mimochodem, existuje i věrnostní program, který se s Půjčkou 7 spojuje.

Věrnostní program zní velmi zajímavě

Je připraven také věrnostní program, který znamená pokračování první půjčky zdarma. Co díky němu můžete získat? Po prvním splaceném úvěru dostane klient slevu 5 %, po druhém 10 % a po čtvrtém hned 15 %. Maximum je zde 25 % sleva, ke které je možné se dostat po desítce splacených půjček, je tedy určena pro dlouhodobé klienty. Bez ručitele, bez skrytých poplatků a také bez nutnosti plateb předem. Ale na druhou stranu, Půjčka 7 má relativně vysokou RPSN, takže je třeba si pečlivě promyslet každý krok v ohledu k rodinným financím. Jinak řečeno, půjčka může být dobrý partner, ale i relativně velký ekonomický problém, čemuž je třeba předcházet dobrou a také velmi důkladnou rozvahou.