První rychlá nebankovní půjčka bez doložení příjmů ihned zdarma

Rychlé nebankovní SMS online půjčky

Potřebujete rychle půjčit peníze na kratší dobu a nemáte nervy absolvovat kolečko schvalování úvěru v bance? Otravuje vás, že musíte předkládat potvrzení o příjmu, protože váš příjem je třeba nárazový a nestabilní, a proto se k vám v bankách staví v otázce úvěru odmítavě? Chcete navíc při půjčování peněz ušetřit a neplatit zbytečně navíc úroky?

Existuje velice jednoduché řešení. Řešením je krátkodobá půjčka, u které nebudete platit nic navíc, a také nemusíte nosit žádná potvrzení o příjmu, nahlížet do registru a zabývat se administrativou. Zní to jako pohádka, ale opravdu taková řešení známe.

Napoprvé nedáte ani o korunu navíc

V případě segmentu krátkodobé půjčky u menšího množství peněz, tedy pokud jde o obnosy v řádu stovek až tisíců korun (obvykle 2 000, 3 000, 5 000, 10 000 a 15 000 Kč), nabízí řada nebankovních společností první rychlou půjčku zdarma, aby vyšli svým klientům vstříc. Zákazníci si tak mohou osahat, jaká pravidla u půjčky fungují. Úroky pak za půjčku platí teprve tehdy, když si půjčují podruhé a stanou se tak vlastně už pravidelnými klienty dané společnosti. Podmínkou, abyste opravdu nemuseli platit nic navíc, je zaplatit celou částku půjčených peněz do požadovaného termínu. Ten obvykle činí 30 dní. Výhodou je, že půjčka vás nezatíží žádnými úroky navíc, nevýhodou, že si musíte hlídat svoji platební morálku. V případě zpoždění platby samozřejmě musíte platit patřičné úroky.

Zaslání peněz je rychlé

První půjčka zdarma bez doložení příjmů může mít různé formy, například uzavření půjčky online formulářem přes internet, ale také v podobě SMS půjčky. Zaslání peněz většinou probíhá převodem na účet, a to velmi rychle díky tomu, že společnosti mívají účty u více bank, většinou i u té, kterou používáte vy. Pak se jedná pouze o operaci v rámci jedné banky probíhající velice rychle. Jinou možností může být i zaslání v hotovosti na ruku nebo na složenku. Předností je rychlost a bezúročnost.

DALŠÍ PŮJČKY: