První půjčky pro každého zdarma

Rychlé nebankovní SMS online půjčky

Půjčky se v dnešní době stávají nedílnou součástí života běžných lidí a není se čemu divit. V dnešní uspěchané době chceme všechno nejlépe ihned a čekání na výplatu případně x dalších výplat naše potřeby ihned neuspokojí. Proto finanční instituce bankovního i nebankovního charakteru přišli s mnoha finančními službami, které mají za účel pokrýt naše okamžité potřeby.

Pokud se bavíme o bankovních institucích, ty v drtivé většině případů nabízí půjčky (úvěry) vyšších částek. V praxi se pohybují obvykle ve 100 tisících Kč. Jedná se půjčky na automobily, hypotéční úvěry na nemovitosti a jejich zástavbu, úvěry na rekonstrukce nemovitostí apod. Oblíbené jsou také účelové půjčky v řádech tisíců až desetitisíců, u kterých žadatelé o úvěr uvedou účel, kvůli kterému peníze potřebují. V praxi se jedná o půjčky na domácí spotřebiče, opravu motorových vozidel apod.

Na druhé straně této pomyslné barikády se nachází nebankovní instituce. Obvykle se jedná o menší finanční společnosti založené za účelem poskytování menších rychlých půjček žadatelům. Také u těchto institucí nalezneme půjčky (úvěry) v řádech desítek až sto tisíc korun českých. Častější jsou ale půjčky ve výši několika tisíců až desetitisíců Kč. Nebankovní instituce nabízí velké množství půjček, které jsou v drtivé většině případů neúčelové, bez dokládání velkého množství dokumentů, a proto jsou tak hojně využívané.

Mezi nejvíce využívané malé půjčky patří například první půjčka do výplaty zdarma, první půjčka bez registru zdarma, první půjčka bez doložení příjmů zdarma apod. Jedná se v podstatě o půjčky šité na míru vašim potřebám.

V případě první půjčky do výplaty zdarma se jedná o takový finanční produkt, který pokryje vaše okamžité potřeby, než vám dorazí na účet příští výplata. Půjčky jsou ve výši několika tisíc korun s převodem na váš bankovní účet. Tento typ půjčky má splatnost zpravidla 7 – 30 dní a pokud včas splatíte, neplatíte za vypůjčení žádný poplatek. Při včasném splacení se jedná o půjčky bez poplatku.

První půjčka bez registru zdarma je finanční produkt ušitý na míru pro všechny, kteří se v minulosti dostali do registru dlužníků zvaného Solus. Důvod, proč je tento finanční produkt tak hojně využívaný je ten, že bankovní instituce v drtivé většině případů žadatelům zapsaným v registru dlužníků Solus nepůjčují.

Dalším hojně využívaným finančním produktem nebankovních institucí je první půjčka bez doložení příjmů zdarma. Důvodem je ten, že bankovní instituce (banky) v drtivé většině případů požadují po žadatelích doložení dosavadních příjmů a nebankovní instituce tímto produktem pokryli poptávku na trhu.

DALŠÍ RYCHLÉ PŮJČKY: