První půjčka zdarma bez úroků a poplatků

Rychlé nebankovní SMS online půjčky

Půjčky jsou v dnešní době velmi vyhledávanou finanční službou, kterou využívá stále více a více lidí. Typů půjček a úvěrů na finančních trzích je velké množství a využít můžete bankovní půjčky a také nebankovní půjčky. U nebankovních půjček se dnes pozastavíme.

Jaké jsou typy nebankovních půjček?

Typů nebankovních půjček je z hlediska času 3. Jedná se o krátkodobé, střednědobé a dlouhodobé půjčky. Z hlediska určení je rozdělení nebankovních půjček mnohem rozsáhlejší. Nejoblíbenější jsou nebankovní sms půjčky, první půjčky zdarma, půjčky pro poblémové klienty (sem řadíme půjčky pro důchodce, seniory, dlužníky, zadlužené, dlužníky v exekuci, studenty, matky na mateřské dovolené MD), krátkodobé online půjčky, hotovostní půjčky, minutové půjčky, půjčky bez doložení příjmů, půjčky bez nahlížení do registru (půjčky bez Solusu), půjčky pro podnikatele (půjčky pro OSVČ), půjčky pro každého, půjčky pro novomanžele apod.

Jak lze nebankovní půjčky vyřídit?

Půjčky lze vyřídit telefonicky (například formou sms zprávy – proto sms půjčky, nebo telefonickým hovorem) nebo online. Oblíbenější formou jsou půjčky online. Online půjčky je možné vyřídit z kteréhokoliv místa na světě vyplněním jednoduchého online formuláře. Vyplnění formuláře zabere pouhých několik minut. Poté je žádost o půjčku odeslána půjčkové (úvěrové) společnosti a její vyřízení zabere maximálně 15 minut (minutové půjčky každému). Obvyklé vyřízení půjček je do 5 až 10 minut. Následně jsou peníze odeslány na zadaný účet. Díky tomu, že úvěrová společnost má založené velké množství bankovních účtů u různých bank dosáhnete toho, že platba proběhne online do 10-ti minut. Reálně tedy můžete půjčku získat do 30-ti minut s vyplněním formuláře, vyřízením žádosti i obdržením peněz na účtu.

Obrovskou výhodou nebankovních online půjček je možnost první půjčky bez úroků jakýkoliv poplatků na vyřízení. Obvykle se jedná o menší krátkodobé půjčky do výplaty, kterými žadatelé řeší například své neočekávané výdaje. První půjčky bez úroků a poplatků lze vyřídit do výše až 15 000 Kč. Záleží na konkrétní společnosti.

Půjčky lze získat na účet, složenku nebo v hotovosti na ruku.