Provident – půjčka

Provident - půjčka

Je velmi známá nejen díky častým zmínkám v médiích. Určitě jste o ní už slyšeli, ať už to bylo při hovoru s někým z okolí nebo při sledování televizní obrazovky. Provident je pojem, který vznikl ve Velké Británii na konci devatenáctého století a v českých zemích se pohybuje už od roku 1997. Lze proto mluvit o dlouholeté tradici, která zavazuje a je i dokladem transparentního přístupu ke klientele. Pražské sídlo, stabilní pověst a známé jméno, to vše jsou indicie, že půjčka půjde velmi hladce. V nabídce spotřebitelských půjček od Providentu se nabízí široké možnosti, pojďme se na ně, proto podívat trochu blíže.

Milion českých klientů, až 130 tisíc korun

Nabídky se sice pravidelně obměňují, ale ta, která přichází v závěru roku 2020, je skutečně velmi zajímavá. Grafické rozhraní webu je příjemné pro oko a bílá v kombinaci s tyrkysově modrou nebo zelenou vám pomůže se brzy zorientovat. Veškeré otázky odpoví bezplatná infolinka 800 153 153, v provozu ve všední dny od 8 do 20 hodin. Jaká jsou základní čísla, když se řekne půjčka Provident?

• Minimální suma, o které lze jednat, činí 3 000 Kč. Půjčit si tak lze např. na mobil či pračku.

• Nejvyšší možná částka u půjčky Provident činí 130 000 Kč, flexibilita je tedy opravdu značná.

• Splátkový kalendář je na dohodě, obvyklá lhůta se pohybuje mezi 6 a 36 měsíci, tj. až 3 roky.

Výhodou je, že půjčka Provident je bezúčelová a nepotřebujete k ní součinnost ručitele, kterého byste museli pracně shánět. Dohoda může padnout už během několika minut, tato společnost se jistě nevyžívá ve formalitách a nabídne rychlé a věcné jednání. Peníze lze využít na cokoliv a peníze budou vyplaceny i mimo obvyklé hodiny ve všedních dnech, kdy bývají otevřeny pobočky bank.

Minimum podmínek a možnost bezhotovostní půjčky

Co k žádosti vlastně potřebujete? Půjčka Provident není příliš zvědavá, a kromě dokladu o trvalém příjmu je podmínkou v zásadě jen to, co vyžaduje aktuální legislativa – tudíž plnoletost a způsobilost k právním úkonům, trvalý pobyt na území České republiky a také bankovní účet, pokud si přejete půjčku sjednat bezhotovostně. Nejde však o nutnou podmínku, pokud máte raději půjčku, která je vyplacena při osobním jednání takzvaně na ruku, není to žádným problémem…

Splátkový kalendář až na čtyři roky a možnost si půjčku pojistit pro případ nečekaných událostí, vážné nemoci nebo úrazu, po kterém budete nějakou dobu muset strávit mimo zaměstnání a obvyklou aktivní činnost. K dispozici jsou i tzv. Splátkové prázdniny, které přijdou vhod zejména v případě, kdy do domácnosti zavítají nějaké nečekané výdaje ještě nad rámec samotné půjčky.

Provident sídlí v Praze a nabízí spolehlivé zázemí

Olbrachtova ulice, Praha 4, Provident Financial, s.r.o. sídlí na dobré adrese a před nikým se neskrývá, nejde o společnost, která by měla zázemí v zahraničí – což automaticky budí pochyby u těch, kteří jsou opatrní a důkladně si vše před sjednáním půjčky prověřují. Půjčka Provident pošle peníze na účet nebo je vyplatí v hotovosti po návštěvě kurýra u vás doma v domluvený čas, neprodleně po podepsání krátké smlouvy. Peníze budou na účtu do sedmi dnů od podpisu při výběru bezhotovostní varianty, hotovostní půjčka je pak obvykle rychlejší – v tomto případě ale můžete čerpat půjčku jen do výše 90 tisíc korun, rozvažte si proto vše pečlivě. Jde přeci o peníze!