Pozor na podvodné půjčky, sledujte diskuze a recenze

Podvodné půjčky - černá listina

Ne každá půjčka na našem trhu musí být správná a férová. Právě naopak. Dnes se můžeme setkat také s celou řadou podvodných nabídek. Na ty je zcela logicky dobré dát si velký pozor. Proč? Jelikož mohou přidělat mnohem více starostí, než užitku. Podívejme se společně na to, jak mohou vypadat, s čím jsou spojeny, nebo co konkrétně nám mohou způsobit.

Pozor na poplatky předem

Pokud jsou podvodné půjčky něčím charakteristické, jsou to zcela jistě poplatky. Dnes rozhodně není nic neobvyklého, že po nás taková podvodná společnost může chtít třeba i tisíce korun předem. Vše následně končí hlavně tak, že peníze nejenom že nikdy neuvidíme, ale neuvidíme ani pracovníka společnosti, ani půjčku. Proto DOPORUČUJEME PŘEDEM NIC NEPLATIT. Pokud už poplatky musí být, nechť si je společnosti (investoři) automaticky strhávají z částky, kterou vám poskytnou.

Rizikem jsou i nestandardní smlouvy

Ani ty dnes nejsou nic neobvyklého. Jsou to hlavně pasáže malým písmem, které dnes patří mezi největší problém. Zde jsou nejčastěji zveřejněny různé pasáže, které se vztahují k tomu, že v případě zdržení se splátkou můžeme hradit i tisícové pokuty. Stejně tak bychom neměli zapomínat ani na to, že špatně sepsané smlouvy mohou vést třeba také k tomu, že se můžeme dostat do finančních problémů k tomu, že jsou při jakémkoliv prohřešku vypovězeny a my musíme ihned zaplatit celý zbytek částky jednorázově.

Ne každá společnost jedná férově

S tím souvisí nejenom to, že před vámi může být řada informací tajena. Souvisí s tím také to, že vám může být následně dodána zcela jiná půjčka, než o kterou jste žádali. A to nejenom s ohledem na částku a termín splatnosti, ale i s ohledem na výši úrokových sazeb. I to jde dnes poměrně velké riziko, na které je třeba dát si pozor. Podvodné půjčky tedy mohou mít různé podoby a tak je třeba, abyste neriskovali a vyhnuli se jim. Pozor si dávejte také na nabídky podvodných půjček po telefonu.

Pro nalezení podvodných investorů použijte naše fórum PODVODNÉ PŮJČKY ČERNÁ LISTINA – DISKUZE, kde se poškození dělí o své negativní zkušenosti a můžete si na základně nich udělat seznam podvodníků.

DALŠÍ PŮJČKY: