Poštovní půjčka – znáte ji?

Poštovní půjčka - znáte ji

Pojí se neodmyslitelně se společností, která působí na tuzemském trhu už dlouhou dobu a jíž znají důvěrně všichni, kdo si v minulých letech sjednávali i další poštovní služby. Pod hlavičkou značky ERA nejsou jen poštovní služby, ale i různé formy spotřebitelské půjčky nebo spořicí účty. Co z toho si tedy vyberete? Nebo si jen chcete zjistit více informací? Obvykle je dostanete na každé pobočce České pošty, ale pokud nechcete nikam jít osobně, na internetu je dostupných také spoustu zajímavých řádků. Pojďme si proto představit Poštovní půjčku!

Připraveno je až celých 800 tisíc korun

Úroková sazba startuje těsně pod hranicí pěti procent, což je na dnešním trhu velmi přívětivé číslo, nejen pro nové klienty. Suma, o kterou si díky Poštovní půjčce můžete požádat, činí až 800 tisíc korun. Samozřejmě můžete požádat i o sumu v řádu desítek tisíců, úvěr lze sjednat nejen online, ale také na více než třech tisících místech po celé ČR.

Poštovní půjčka je produktem Poštovní spořitelny, která je osvědčenou značkou už od začátku devadesátých let a nyní díky tomu, že patří do rodiny ČSOB, nabízí ještě zajímavější podmínky.

Nemusíte si kvůli ní brát volno v zaměstnání na dlouhé jednání, čekat na pobočkách a tak podobně. Stejně jako řada dalších moderních úvěrů, i tady hraje online prostředí hlavní roli a papírování se smrskne opravdu jen na to nejnutnější minimum.

Poštovní půjčka nabízí přehlednost a jednoduchost, díky tomu, že si současně založíte u této společnosti účet, můžete mít všechno ve svém smartphonu. Jde tedy o jeden z nejoblíbenějších produktů na současném trhu, což samozřejmě Poštovní spořitelnu hodně zavazuje do budoucna. Sjednat si zde můžete i hypotéku nebo pojištění a k dispozici jsou i produkty kupříkladu pro začínající OSVČ. Pestrá nabídka služeb je tedy zaručena, teď už si jen vybrat tu, která vám bude nejvíce vyhovovat nebo která je pro vás aktuální.

Poštovní půjčka se vám plně přizpůsobí a bude tady ve chvílích, kdy požádáte o pomocnou ruku. Vlastně takový přítel do nepohody, chtělo by se říci, že?

SROVNÁNÍ PŮJČEK: