Podvodné půjčky a hromadné žaloby

Finanční sektor a konkrétně půjčkový je plný různých podvodníků, kteří své zákazníky lákají na různé zdánlivě výhodné nabídky rychlých půjček. Ve většině případů se ale stává, že své zákazníky “napálí” a poškozený své peníze (poplatek) už nikdy neuvidí. Dalším příkladem jsou podvodníci, kteří do smlouvy zahrnou přemrštěné úroky a různé poplatky.

Ve většině případů se stává, že podvodník požaduje poplatek předem. Vy mu poplatek zaplatíte a už se své peníze (poplatek), půjčku a také podvodníka nikdy neuvidíte.

Hromadné žaloby jsou vhodné pro všechny, kteří byli nepoctivým jednáním připraveni o své peníze. I pokud vás podvodníci připravili o menší částku (například do 1000Kč) nezoufejte, díky hromadné žalobě je velká šance, že své peníze ještě někdy uvidíte. Navíc budete mít dobrý pocit, že jste zabránili podvodníkům konat další trestnou činnost.

Poplatky předem (i když jsou to částky v několika stokorunách) nikdy neplaťte, protože férové úvěrové (půjčkové) společnosti poplatky předem nechtějí.

Jak hromadné žaloby fungují?

Hlavním cílem hromadných žalob je nalezení co nejvíce podvedených, kteří se spojí a zažalují podvodníky či podvodné společnosti. Díky většímu počtu poškozených je shromážděno více důkazů a bude jednodušší pachatele usvědčit. Hromadné žaloby jsou oproti individuálním žalobám mnohonásobně efektivnější.

Jak najít další podvedené osoby?

Najít další podvedené osoby je poměrně jednoduché. Většinou se k nalezení dalších poškozených využívají diskuzní fóra. Využít můžete například PODVODNÉ PŮJČKY ČERNÁ LISTINA – DISKUZE, kde se mnozí poškození podělili se svými zkušenostmi. Jsou zde probírány podvodné společnosti a investoři. Jedná se v podstatě o recenze (seznam) podvodníků.

Velmi dobrou webovou stránkou, která Vám umožní podat hromadnou žalobu nebo najít již podanou žalobu je http://www.hromadnezaloby.cz. Na levé straně kliknete na “ZALOŽIT ŽALOBU”, kde vložíte Vaše kontaktní údaje (Navrhovatel) a údaje toho, proti komu je žaloba podána. Nová žaloba musí projít ověřením. Po kladném ověření (schválení) se k ní mohou připojit další poškození. Nejlepší je najít ověřenou žalobu a připojit se k ní. Po připojení dalších poškozených je nalezen advokát, který Vás bude v soudním sporu zastupovat. V mnoha případech se podvodník “zalekne” a peníze vrátí, takže hromadné žaloby mají také psychologický efekt.

SPOJTE SE I S DALŠÍMI PODVEDENÝMI A PODEJTE SPOLEČNĚ HROMADNOU ŽALOBU:
Nevíte jakou půjčku si vybrat? Využijte chytrý srovnávač půjček SROVNÁVAČ RYCHLÝCH PŮJČEK IHNED

Tento příspevek okomentovalo 3 čtenářů

  1. lals Odpovědět

    Pozor na firmu nextum, dlužnikuv štit, dluhova hradba p. Michala Moučku, p. Engela.PřiprVÁ VÁS O BYT A PENÍZE. uŽ VÁS TAKE PODVEDL?

  2. ajka Odpovědět

    zná někdo pana karla břízku? aspon si tak říká POZOR JE TO PODVODNÍK!!!!!!

  3. Zdeňka Leskova Odpovědět

    Kánský mě také na sliboval peníze do dvou dnů a nic nepřišelo telefon nebere je to podvod!!!!

Vložte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *