OPR – firemní úvěr

OPR – firemní úvěr

Šance pro společnosti, které potřebují hotovost pro svůj rozvoj a nemohou si dovolit čekat nebo žádat v bance, kde jejich žádosti obvykle nevyhoví. Připraven je až jeden milion korun, jenž se může splácet celý jeden rok, takové jsou základní parametry půjčky nazvané OPR. Protože se odpověď žadatelé dočkají hned druhý pracovní den, je to velkou výhodou. Jindy se u podnikatelských úvěrů může čekat podstatně déle a banky, které si prověřují bonitu klientů, jsou někdy opravdu velmi přísným hodnotitelem.

Parametry jsou jasně nastavené

Kolik je minimum a kolik naopak maximum? Půjčka OPR – firemní úvěr má všechna čísla stanovená zcela jednoznačně. Nejméně 50 tisíc a nanejvýš jeden milion, se splatností jeden až dvanáct měsíců, tedy v případě potřeby může mít splátkový kalendář až celý jeden rok. Nicméně, jsou tu ještě jisté mantinely, o kterých byste měli vědět. Týkají se hlavně případů, kdy o půjčku žádá fyzická osoba podnikající.

Ta totiž získá úvěr jen do 250 tisíc korun, v případě žádosti o vyšší finanční částku je pak nutné mít ještě ručitele. V případě, že žádost podává právnická osoba, musí být ručitelem u půjčky nad čtvrtmilionovou hodnotu dvě osoby – při nižším úvěru pak postačí jeden ručitel. Splátkový kalendář je nastaven v měsíčních splátkách, je tedy velmi přehledný. A kolik podmínek pro získání půjčky je vlastně nastaveno?

Půjčka OPR – firemní úvěr vyžaduje, aby bylo IČ platné a společnost, která žádá – respektive fyzická osoba podnikající – měla dobrou úvěrovou historii, to platí i pro všechny osoby, jež budou vystupovat posléze v pozici ručitele. Výhodou je pak krátká smlouva a rychlé řešení, na které nebudete čekat v době, kdy vaše společnost potřebuje velice akutní finanční injekci.

Jak ví každý OSVČ, někdy je namístě spěchat, pokud jde o úvěr.

SROVNÁNÍ PŮJČEK: