Openfactor – půjčka

Openfactor - půjčka

Tato nabídka je určena primárně živnostníkům, bez platného IČ se zde nedočkáte kladné odpovědi na žádost. Nicméně, je pravdou, že pokud je v České republice více než milion aktivních živnostníků a většina z nich podnikání označuje stabilně jako svůj hlavní zdroj příjmů, má jedna z nejnovějších nabídek na trhu značný potenciál budoucího rozvoje. Netradiční je pak možnost, kdy se kromě půjčky nabízí pro OSVČ možnost doplatit dlužné faktury a splácet je pak jako klasickou půjčku. Znamená to méně papírování? Dozajista ano, je to ale přeci jen poněkud nestandardní nabídka.

Pět tisíc je minimem, možnosti jsou pestré

O jak vysokou sumu si vlastně můžete požádat? Půjčka Openfactor nevyžaduje ani v nejmenším složitou administrativu, ale ověření IČ je zde pochopitelně nutností. Jinak jde o klasický krátkodobý úvěr, jenž nevyžaduje prověřování bonity klienta, ale spíše jen potvrzení o příjmech v podobě výpisu z bankovního konta, což je v zásadě pouze formalita. A co konkrétní řeč čísel?

• 5 tisíc korun je minimum, 20 tisíc korun zase maximum. Ideální na krátkodobé výdaje.

• Splatnost může mít několik různých variant, nastavit si ji můžete v rozmezí 7 a 30 dnů.

• Peníze na účtu už do deseti minut od schválení a půjčka sjednaná z pohodlí domova.

• Napoprvé zdarma? Nabídka první půjčky bez poplatků a úroků platí až do 8 000 Kč.

Půjčka Openfactor znamená šanci i pro začínající podnikatele, kteří ještě nemají takovou historii, aby mohli oslovit bankovní sektor s úspěšnou žádostí o půjčku. Nabídka neúčelové půjčky také potěší všechny ty, kteří neradi vyřizují složité papírování a dokládají zpětně nějaké dokumenty. Ne, s tím se zde tedy rozhodně nepotkáte!

Jde o půjčku na podnikání, alespoň podle názvu, ale podmínkou je jen platné IČ (aniž by se ověřovalo, zda jste si živnost založili před týdnem nebo pěti lety). Zda peníze použijete na propagaci firmy, malou rekonstrukci nebo obměnu firemní elektroniky, už není vůbec podstatné. Podmínkou je pochopitelně i to, aby žadatel neměl aktuálně nařízenou exekuci, respektive nebyl v insolvenci.

Faktoring aneb nechejte si proplatit faktury

O čem ještě je půjčka Openfactor? S nabídkou až 20 tisíc korun na příštích třicet dní pro všechny aktivní podnikatele ještě není všechno u konce, je tu ještě tzv. Faktoring. V čem vlastně spočívá jeho atraktivita? Stačí dodat údaje, ověřit totožnost a faktura až do stotisícové výše bude proplacena. Čekáte dlouho na splatnost? Nemusíte, protože Faktoring se postará o to, abyste ji měli na účtu hned, v rozmezí 10 a 100 tisíc korun. Samozřejmostí je provize, ale rychlé vyplacení také není od věci, že?

SROVNÁNÍ PŮJČEK: