Online půjčky Zaplo – recenze, zkušenosti a diskuze

Online-půjčka-Zaplo-recenze-zkušenosti-a-diskuze

Zaplo je na českém trhu relativně novou společností specializující se na krátkodobé půjčky (mikropůjčky). Díky novátorskému přístupu první půjčky zdarma pro každého nového zákazníka si získala v České republice tisíce spokojených klientů. Po celé Evropě a světě jsou jich dokonce statisíce. Společnost Zaplo finance s.r.o. je součástí finanční skupiny 4finance Group, kterou vlastní síť miliardářů. To je jeden z důvodů vynikající stability a důvěryhodnosti této společnosti. Za dobu několika let poskytla více než 4,5 milionu krátkodobých půjček v Česku, Slovensku, Švédsku, Finsku, USA, Kanadě, Španělsku, Rusku, Lotyšsku, Finsku, Dánku, Velké Británii, Gruzii, Polsku, Litvě a dalších zemích světa.

Půjčky jsou vhodné pro důchodce i seniory, ženy na mateřské dovolené (MD) a další žadatele o půjčku. Velkou výhodou je poskytování půjček 24 hodin 7 dní v týdnu (nonstop půjčky). Další výhodou této půjčky je, že není nutný ručitel respektive spoludlužník.

Nevýhodou jsou bohužel vysoké poplatky za nesplacení půjčky.

TV reklama Zaplo

Díky tomuto výčtu výhod se společnost Zaplo finance s.r.o. řadí mezi přední české i světové poskytovatele krátkodobých půjček respektive mikropůjček.