Nejvýhodnější půjčka bez poplatků

Rychlé nebankovní SMS online půjčky

Na co hledět při výběru rychlé půjčky? Na to, aby byla co možná nejvýhodnější. Nejenom, že danou výhodnost dokáže výrazným způsobem ovlivňovat úroková sazba (úroky). Zapomínat bychom neměli ani na to, že ji dokáže výrazným způsobem ovlivňovat také účtování různých poplatků (půjčky bez poplatků). Jak dnes vypadá nejvýhodnější půjčka bez poplatků, která vás zaručeně nezklame? Podívejte se na to společně s námi. Primárně potěší tím, že úroková sazba je velmi nízká. Dále už by vás mělo zajímat to, jaké poplatky nebudete platit.

Poplatek za vyřízení

U některých poskytovatelů se stále jedná o poměrně hojně účtovaný poplatek (využijte raději půjčku bez poplatku). Je spojený s tím, že zaplatíte za to, že bude vaše žádost vyřízena. Pozor však na jeden velmi důležitý fakt. Tím je to, že i když poplatek zaplatíte, nemusí to nutně znamenat, že peníze dostanete. Obvykle se platí předem. Dnes už takových půjček najdete stále méně, jelikož se od tohoto celkem neoblíbeného poplatku stále více upouští. Důležité je neplést si ho s tím, který slouží k ověření vaší žádosti u mikropůjček. U něho sice také dochází k tomu, že platíte předem, ale jeho výše je jenom korunová (půjčka s poplatkem 1 Kč) a je nutností proto, aby bylo jasné, že peníze skutečně půjdou na váš účet nebo na složenku.

Poplatek za poskytnutí peněz

Ani ten nemusí být v dnešní době ničím extra výjimečným. Právě naopak. Obvykle sice není spojený s tím, že by byl účtován předem, ale pokud dojde k tomu, že je rychlá sms půjčka poskytnuta, může být automaticky odečtený. I zde musíme říci, že je řada poskytovatelů, kteří už ho nevyžadují a tak i u nich může být nejvýhodnější půjčka bez poplatků samozřejmostí. Pokud ale i nadále účtován bude, je dobré si zjistit, v jaké to bude výši. Pokud máme být konkrétnější, je třeba říci, že se může jednat o sumy, které budou dosahovat několika tisíců a tím budou celkovou půjčku výrazně zdražovat. To ostatně poznáte například v rámci RPSN, kde musí být ze zákona tento poplatek zaevidovaný. I to je důvod, proč se od něho upouští.

Poplatek za vedení půjčky

Ten není nic neobvyklého a nutno říci, že je spojený hlavně s bankovním segmentem. Zde ho účtuje poměrně velké množství bank – i když často velmi nepřímo. A to jako poplatek za vedení úvěrového účtu. V tomto případě je nutné počítat s tím, že ho budete platit každý měsíc po dobu, co bude vaše smlouva platná. Na druhou stranu platí, že výše daného poplatku není zase až tak vysoká, jelikož se obvykle pohybuje v řádech několika jednotek, nebo i desítek korun. Na druhou stranu nezapomínejte na to, že nejvýhodnější půjčka bez poplatků nic takového neúčtuje. A to jak v rámci bank, tak i v rámci nebankovních institucí (nebankovní půjčky), které jsou pro mnohé také cestou, jak mohou požadované finanční prostředky celkem jednoduchou cestou získat. Mnohdy i výhodněji, než je tomu v bance.

DALŠÍ RYCHLÉ PŮJČKY: