Nebankovní půjčky jsou nejrychlejší peníze do 10-ti minut

Rychlé nebankovní SMS online půjčky

Kdykoliv se může stát, že budete potřebovat větší sumu peněz. A to okamžitě. Je jedno, jestli to bude na novou myčku nádobí, zaplacení dětského tábora nebo rodinnou dovolenou. Jenže kde tak rychle vzít peníze? Řešením je nebankovní půjčka.

Když půjdete do banky žádat o peníze, začnou vám úředníci házet klacky pod nohy. Budou po vás chtít nejrůznější doklady a ověření, proklepnou si vás u zaměstnavatele i v různých registrech dlužníků, začnou klást podmínky a nakonec vám po dlouhém handrkování úvěr možná ani neschválí. U nebankovní půjčky ale nic z toho nehrozí.

Rychle a spolehlivě

Kdo si rovnou zajde do nebankovní společnosti, má jistotu, že své peníze dostane. Často totiž půjčky poskytují okamžitě, a to třeba i do 15 minut od schválení žádosti. Toho se v žádné bance nedočkáte. Leckterou nebankovní společnost navíc nezajímá ani, jestli máte pravidelný příjem a nebo jestli jste už zadlužení. Poskytují půjčky bez registru a doložení příjmů a klientům věří, že budou poctivě splácet.

Vyšší úroky

V případě rychlé půjčky je nutno počítat s tím, že za ni přeplatíte víc než u té klasické. Zvlášť pokud žádáte o nižší částku s krátkou, třeba jen 30 nebo 45 denní dobou splatnosti. V takovém případě vám naskakují vyšší poplatky a RPSN. Ale pokud peníze nutně potřebujete co nejdřív, je to často snesitelná daň za tuto službu.

Pokud si ovšem pro takovou půjčku půjdete, předem si danou společnost prověřte a ujistěte se, že je solidní a spolehlivá. Velký pozor si také dávejte, pokud by chtěla ručit vaší nemovitostí. Pak tyto rychlé peníze ztrácejí své kouzlo, protože za ně můžete draze zaplatit. Kdo si ale dá pozor, nemůže se spálit. A v případě opakovaných půjček získává řadu výhod – žádat o další úvěry může třeba pomocí SMS a nebo může chtít třeba i vyšší částky s delší dobou splatnosti.

DALŠÍ PŮJČKY: