Modrá pyramida stavební spořitelna – znáte ji?

Modrá pyramida stavební spořitelna - znáte ji?

Značka, která má na bankovním trhu velkou popularitu a stojí za ní Komerční banka. Určitě jste o ní někdy slyšeli, je totiž fenoménem už od roku 1993, kdy byla formálně založena. Přesně tak, Modrá pyramida stavební spořitelna už oslavila plnoletost. Sídlo v Praze v Bělehradské ulici, síť patnácti stovek finančních poradců a více než dvě stovky poradenských center, i tak funguje MPSS v praxi, a právě proto je tak úspěšnou.

Desítky tisíc uživatelů mobilní aplikace, na půl milionu poskytnutých úvěrů za celou dobu existence, to jsou velmi slušná čísla. Kmenových zaměstnanců je podle údaje z roku 2018 přes tři stovky.

Miliardy vypůjčených korun na bydlení

Více než 200 miliard korun, takový je účet Modré pyramidy za dobu, kdy už v ČR aktivně působí. Je to velmi zajímavá částka, která dělá z MP jednu z nejatraktivnějších stavebních spořitelen hned po boku ČMSS. Jaké úvěry na bydlení se tedy dají sjednat se společností, jejíž dominantními barvami jsou bílá a tyrkysová?

Je to Rychloúvěr, Hypoúvěr, Hypotéka KB a Refinancování, čtveřice produktů, které jsou vlajkovou lodí této firmy. Rychloúvěr nabídne až milion bez zajištění nemovitostí, to vše až na dobu dvaceti let. Oproti tomu Hypoúvěr je připraven poskytnout sumu mezi 500 tisíci a 20 miliony korun na dobu pěti až třiceti roků.

A další vybrané produkty v podání Modré pyramidy? Jistě, jsou to hlavně spoření a pojištění, které hrají první ligu na tuzemském trhu. Moudré stavební spoření, s nímž lze spořit 250 až 20 000 Kč na dobu nejméně šesti a nejvýše 40 let, je tady typickým produktem k zamyšlení.

Existuje i Stavební spoření Kombi, které nabízí jiné parametry. Rizikové životní pojištění nebo autopojištění jsou tady také v základní nabídce. Modrá pyramida nabízí i běžný účet nebo půjčku na cokoliv, je totiž moderní!

SROVNÁNÍ PŮJČEK: