Modrá pyramida – rychloúvěr

Modrá pyramida - rychloúvěr

Klasika, která už v devadesátých letech byla velmi oblíbenou variantou pro řešení situace kolem bydlení. Kdo neslyšel v této době o Modré pyramidě, jako by snad ani nebyl. A samozřejmě, že společnost v poskytování úvěrů na byty a domy pokračuje v činnosti, i když je pravda, že se možná nyní nachází spíše ve stínu některých větších bank. Kde startuje úroková sazba a jak dlouhou dobu je možné splácet? Možností je poměrně dosti, pojďme si proto rozebrat řeč čísel v aktuální nabídce.

Až dvacet let splátek, zpracování úvěru zdarma

Odečitatelné úroky z daní, splátkový kalendář může trvat až dvacet let. Úroková sazba startuje na velmi zajímavých 4,99 % ročně. Úvěr začíná na sto tisících korunách, maximální výše pak činí 800 tisícovek. Rychloúvěr Modrá pyramida bez zajištění nemovitostí je možné vyhodnotit až do dvaceti minut. Na co je možné jej použít? Rekonstrukce dětského pokoje nebo obýváku, nová svítidla a žaluzie, vzduchotechnika, ale i spoustu dalších různých věcí. Garáž, tepelné čerpadlo, vrata, terasa a třeba i práce architekta – repertoár je široký a nemusí vždy a všude jít jen o koupi nemovitosti.

Zpracování úvěru bude bez poplatků, pokud budou splněny základní podmínky, obejdete se i bez doložení příjmů – bez ručitele, jen s několika doklady. Žádná složitá administrativa, ale rychlá pomoc, pokud jde o bydlení. Rychloúvěr Modrá pyramida je poskytována společností, která je členem finanční skupiny Komerční banky.

S Modrou pyramidou lze i výhodně spořit

Jaké jsou možnosti? Stavební spoření, rychlý úvěr, refinancování nebo například životní pojištění, variant je zde poměrně dost. 100 až 800 tisíc korun, dvacetiletý splátkový kalendář a zpracování úvěru bez poplatků, to jsou v kostce základní věci kolem Rychloúvěru Modrá pyramida, který jistě od vidění také znáte.

SROVNÁNÍ PŮJČEK: