mKonto od mBank je bankovní účet zdarma bez poplatků

mKonto od mBank účet bez poplatků

Bez účtu si dnes neumíme život ani představit. Využíváme ho hlavně k tomu, aby nám na něj chodila výplata mzdy, stejně jako ho využíváme také k tomu, abychom mohli platit složenky a další výdaje. Dnes už není žádným problémem si sjednat účet jednoduše a pohodlně. Tuto možnost nabízí většina bank na našem trhu, jelikož právě bankovní účty patří mezi naprostý základ s ohledem na to, co nám mohou banky konkrétně nabídnout.

Samozřejmě ne všechny mají stejné výhody a podmínky a tak je třeba hledat bankovní účet vždy podle toho, aby nám vyhovoval.

Poplatky mohou být minulostí

Dříve bylo klasikou, že spolu s bankovním účtem byly účtovány poplatky za vedení, stejně jako třeba za transakce. To je u moderních bank minulostí. Příkladem je mKonto u mBank. Tedy u moderní banky, která neúčtuje poplatky ani za vedení účtu, stejně jako má zdarma řadu dalších transakcí. Patří sem třeba možnost bezplatných příchozích a odchozích plateb, ale i těch trvalých. Měsíčně navíc tento bankovní účet umožní realizovat tři bezplatné výběry z bankomatů. A to z jakéhokoliv, jaký se nachází na našem území. To díky bezkontaktní kartě, která může být využita i k placení v obchodech, nebo na internet. Zkušenosti s mKonto a recenze na něj jsou vynikající.

Proč je dobré mít bankovní účet?

Jaká je nejlepší, tedy již víme. Podívejme se ale i obecně na to, proč je dobré daný účet mít. V první řadě je to jednoduchost samotného platebního styku, ale i placení jako takového. Stejně tak máme jistotu i toho, že na účtu jsou naše úspory mnohem lépe a mnohem více chráněny, než například u nás doma ve skříni. Dále však mohou účty mKonta od mBank nabídnout také možnost zhodnocení. Jedná se o spořící účty, díky kterým lze peníze celkem jednoduše a hlavně výhodně a garantovaně zhodnocovat každý měsíc. I to je pro mnohé důvod toho, proč si bankovní účet založit u mBank.

Připojte se k více než 500 000 spokojeným zákazníkům a ušetřete díky mKontu nemalé peníze.

DALŠÍ PŮJČKY: