mBank – půjčka

mBank - půjčka

Banka, kterou zná snad každý? Jistě, jde o jednu z představitelek nové vlny, která se na český trh dostala po přelomu tisíciletí. Kromě nabídky pojištění, spoření nebo hypoték a osobních či jiných účtů a karet je mBank atraktivní zejména skrze spotřebitelský úvěr. Ten se obejde bez poplatků nebo jakkoliv složité administrativy.

Pojďme si jej, proto prohlédnout blíže a zjistit, jak vysokou částku nabízí nebo pro koho je primárně určen. Případné předčasné splacení je bez poplatků a změna výše splátek je také zcela zdarma. Co ještě bychom měli v případě mBank vědět?

Až 600 tisíc korun naprosto na cokoliv

Výše úvěru je různorodá, začít můžete na deseti tisících korunách, maximem je pak celých 600 tisícovek. Splátkový kalendář pak trvá v rozmezí 12 a 96 měsíců, půjčka mBank se tedy může splácet až celých osm roků. K dispozici je také měsíční pojistné, se kterým je možné čelit možným budoucím ranám osudu. Pojištění úvěru samo o sobě sníží úrok o 2 % p. a., což je jistě dobrá výzva.

Vyřízení půjčky, vedení úvěrového účtu a jakákoliv mimořádná splátka je bezplatnou záležitostí. Půjčka na cokoliv přitom začíná na hranici 3,9 % a maximem je 9,9 % p. a., na desetiprocentní hranici se tedy nedostanete – garance úrokové sazby je pevně stanovená a není důvod se obávat markantních splátek v případě, že banka vyhodnotí u žadatele nižší bonitu.

Půjčka mBank umožní disponovat penězi už během deseti minut, budou totiž poslány na účet neprodleně poté, kdy je nabídka zatím „jen“ předschválena – podmínkou je tady samozřejmě ale být klientem. Výši splátky si můžete vypočítat již v interaktivním formuláři na webu, takže žádné velké překvapení jistě nehrozí. K dispozici je také odklad splátek až o šest měsíců. Sjednání online, na pobočce nebo i po telefonu? mBank jednoduše nabízí velkou spoustu různých možností.

K dispozici je také půjčka s nulovým úrokem

Že se u banky neplatí úroky? mBank boří zavedené mýty s půjčkou, která má nulový úrok a nabídne sumu v rozmezí 10 a 40 tisíc korun s hned dvěma možnými lhůtami doby splatnosti – a sice 12 a 24 měsíců. Žadatel o půjčku ve výši 40 tisícovek zaplatí nazpět 40 800 Kč, což jsou vlastně dvě procenta z půjčené částky – slouží jako poplatek. A podmínky? Trvalý zdroj příjmů, česká adresa, bez negativních záznamů v registrech, bezdlužnost vůči mBank a plnoletost. Nezbytnou podmínkou je též fakt, že jde o vaši vůbec první půjčku u mBank.

SROVNÁNÍ PŮJČEK: