Malá rychlá půjčka bez zajištění

Malá rychlá půjčka bez zajištění

Vyřídí se poměrně snadno, nejčastěji pak v řádu několika málo minut. Online a bez nutnosti formalit, které si vyžadují spotřebitelské půjčky, u nichž jde o výrazně vyšší finanční částku. Menší úvěr nabízí desítky různých společností, k tomu, aby bylo možné jej poskytovat a obecně nabízet finanční produkty, je nutná licence ČNB.

Výhodou pro zájemce o takový krátkodobý úvěr je silná konkurence, která má vliv nejen na rychlost odeslání financí, ale i minimální administrativu. Obecně však platí, že se dočkáte vyšších úroků než u dlouhodobějších úvěrů, které se splácí i dlouhé roky.

Jen základní údaje, široké možnosti výběru

Ještě poměrně nedávno jste si mohli sjednat půjčku už v řádu stokorun, dnes je ale situace jiná. Není to jen inflace, co změnilo parametry – většina poskytovatelů začíná na tisícikoruně. Malá rychlá půjčka bez zajištění se obvykle sjednává v rozmezí 1 a 10 tisíc korun, ale jsou společnosti, které vám nabídnou i vyšší finanční hotovost. Minimum podmínek pak signalizuje, že na takovou nabídku dosáhne prakticky každý žadatel, jenž splní základní náležitosti.

Ptáte se, které to jsou?

• Doklad o příjmech. Obvykle formálně, ve formě stručného výpisu z účtu za poslední čtvrtletí.

• Plnoletost. Zákony v ČR hovoří jasně, osmnáctiletým půjčit lze, mladším žadatelům už nikoliv.

• Vlastní bankovní účet. Je ale pravdou, že někdy stačí jen dispoziční právo k účtu partnera.

Malá rychlá půjčka bez zajištění nevyžaduje poplatky předem, nechce po vás, abyste zdůvodňovali konkrétní účel a vyplňovali obsáhlé kolonky v tištěných formulářích. Je možné sjednat ji velmi rychle, online formou, a navíc úplně na cokoliv. Výhody jsou tedy zcela zřejmé, využívají ji hlavně lidé, kteří potřebují ještě týž den něco uhradit, doplatit, ať už jde o složenky nebo například nečekaný výdaj.

Není kam spěchat, žádosti lze podávat nonstop

Tento druh úvěru se nevyřizuje při osobním jednání, nemusí se tedy omezovat na obvyklou pracovní dobu. Vyplnit kontaktní formulář můžete vlastně kdykoliv, bez ohledu na to, kolik je zrovna hodin nebo jaký je den v týdnu. Na schválení žádosti je ale obvykle nutné si počkat, zvláště pokud je nutné ještě doplnit identifikaci žadatele nebo vyřešit nějaké jiné formality.

Nepůjde však o zdržení, platí, že během několika minut od konfirmace žádosti o půjčku se převedou finance na účet žadatele. Pak už zbývá jen vše v pořádku a včas splatit, jinak žadateli hrozí poměrně značný poplatek za prodloužení splátkového kalendáře.

SROVNÁNÍ PŮJČEK: