Krátkodobé SMS půjčky pro problémové klienty ihned

Rychlé nebankovní SMS online půjčky

Půjčit si v dnešní době peníze nemusí být skutečně nic složitého. Nabízejí se nejenom bankovní, ale i nebankovní půjčky. Ty se následně větví na několik možností, kam se řadí také poměrně zajímavé krátkodobé SMS půjčky pro problémové klienty. Čím jsou charakteristické a do jaké oblasti spadají? Podívejme se na ně blíže. Tento typ půjčky můžeme zařadit mezi mikropůjčky.

Tedy takové úvěrové produkty, které patří mezi půjčky krátkodobé. To znamená, že získané peníze musíme vrátit jednorázově, nejčastěji do doby jednoho měsíce (tedy do 30 dní). Jelikož ale není problém danou lhůtu prodlužovat, lze je mít třeba i po celý rok. Zajímavé jsou ale i dostupné finanční částky. Není problémem půjčit si sumu třeba v řádech tisíců, ale i desetitisíců korun. Obvyklé částky jsou 2 000, 5 000, 10 000 a novinka 15 000 Kč.

Krátkodobé SMS půjčky jsou pro každého

Poměrně unikátní je daný typ půjček také v tom, že jsou určené skutečně pro každého, kdo potřebuje peníze tedy i pro problémové klienty. Mezi problémové klienty banky a nebankovní společnosti řadí dlužníky, nezaměstnané a také třeba studenty. Máme-li být konkrétní, tak se krátkodobé SMS půjčky i pro problémové klienty nijak výrazně nezabývají bonitou klientů. Pohodlně si trak může prostřednictvím SMS zprávy zažádat třeba i osoba, která je v bankovních nebo nebankovních registrech. Do nich není nahlíženo (půjčky bez registru). Stejně tak není problémem, pokud se jedná o žadatele, který je bez práce, nebo nemůže doložit příjem. Ani na to není nijak pohlíženo. Samozřejmostí je, že není nijak prověřována ani bonita jako taková – tedy stav rozpočtu každého z žadatelů tj. půjčky bez doložení příjmů.

Bez administrativy a průtahů

I nyní se dotkneme několika unikátů, se kterými jsou krátkodobé SMS půjčky přímo spojeny. Jde o tom, že je vyřídíme bez jakékoliv administrativy. Žádost podáme prostřednictvím SMS zprávy, popřípadě online. Následně není třeba žádné smlouvy ani ničeho jiného. Pouze obdržíte do 10 – 15 minut informace o tom, že byla vaše žádost schválena a peníze odcházejí na váš účet, nebo na složenku (na ruku) na vaši adresu. Tuto informaci můžete získat velice rychle, jelikož výjimkou není ani to, kdy je vše vyřízeno nejenom v rámci desítek, ale i v rámci jednotek minut.

DALŠÍ PŮJČKY: