Konsolidace půjček Česká spořitelna – recenze a zkušenosti

Konsolidace půjček Česká spořitelna - recenze a zkušenosti

Konsolidace půjček je v dnešní době velmi oblíbená služba, kterou nabízí mnoho společností působících ve finančním sektoru. Tato služba umožňuje sloučit více menších obvykle nevýhodných půjček do jedné. Je vhodná pokud žadatel chce splácet pouze jeden úvěr. Díky tomu bude splácet menší měsíční částky než doposud. Velkou výhodou je maximální zpřehlednění a zjednodušení platebních povinností žadatele. Díky tomu ušetří nervy, čas i peníze.

Velkou výhodou konsolidace České spořitelny je dlouhá doba splatnosti bez nutnosti ručení nemovitostí a ručitele, možnost odstoupení od smlouvy a také dodatečné přizpůsobení velikosti splátek. Česká spořitelna také za žadatele vyřeší veškerou dokumentaci.

Žádost o konsolidaci

Žádost o konsolidaci je možné podat přes webové stránky České spořitelny, telefonicky, emailem nebo na kterékoliv pobočce. Podání žádosti přes webové stránky je z hlediska pohodlnosti žadatelů mnohem vhodnější, protože je možné vše vyřídit z pohodlí domova a interaktivní kalkulačka, která spočítá případnou měsíční splátku. Dále zjistí, kolik peněz lze měsíčně díky konsolidaci ušetřit. Po spočítání vhodné měsíční splátky vyplní žadatel své kontaktní údaje a do několika hodin se mu ozve bankovní poradce, se kterým dořeší veškeré detaily.

Splácení konsolidace
Splácení konsolidace probíhá standardně 1x měsíčně bezhotovostním převodem. Datum i částku měsíční splátky je možné přizpůsobit dle svých možností. Velkou výhodou je možnost odložení až 2 splátek každých 12 měsíců.

Konsolidace půjček Česká spořitelna