Konsolidace půjček Česká spořitelna – patří mezi nejoblíbenější?

Konsolidace půjček Česká spořitelna - patří mezi nejoblíbenější

Sjednotit půjčky, které máte sjednané v mnoha institucích, pod jednu hlavičku. Ušetřit na úrocích, ale také splácet méně, plus, co se přímo spojují s konsolidací, je opravdu dost a dost. Obecně platí, že ke konsolidaci přistupuje i v dnešní době řada zájemců. Co si pod tímto pojmem představit? A jakým způsobem se konsolidují půjčky právě u České spořitelny, tedy jedné z největších bank na našem trhu? Převést půjčky, sloučit je do jedné, jinak řečeno, skoncovat s opravdu nevýhodnými úvěry, které jste si sjednávali v minulosti. Česká spořitelna nabízí až o patnáct splátek méně. V čem dalším spočívá její nabídka?

Česká spořitelna myslí na všechno

Má několik milionů stálých klientů, nabízí osobní konto, úvěry všeho druhu, ale také konsolidaci půjček, kam mohou spadat leasingy, kreditní karty, klasické půjčky do výplaty a podobně. Tedy jinak řečeno, jde o bankovní i nebankovní půjčky z vaší minulosti. Sjednání konsolidace půjček je možné i v rámci internetového bankovnictví George, první krok můžete udělat i po telefonu nebo po dohodě s bankéřem na pobočce, kdy si vyberete konkrétní časový horizont. A co dalšího je výhodou konsolidace s ČS?

• Obejdete se bez poplatků za správu úvěru, která se jinak platí vlastně každý měsíc.

• Odklad splátek nebo změna jejich výše? Ano, to je zde naprosto bez poplatků.

• Změna data splátky je také možná, a to bez nějakých dalších výdajů. I toto je zdarma.

Široká varianta pomoci je připravena

A kolik budete vlastně potřebovat? Bez zajištění a také úplně na cokoliv je možné díky konsolidaci půjček s ČS získat sumu v rozmezí 2 tisíc korun a 2,5 milionu. Přesně tak, mantinely jsou nastavené opravdu velmi široce. V nabídce nechybí ani pojištění schopnosti splácet, které je podobné, jako například u hypotečního úvěru. Flexibilní půjčka je tedy u České spořitelny již připravena a záleží jen na tom, kdy se rozhodnete. Budete si ji moci pohlídat do nejmenších detailů díky internetovému bankovnictví, které už před několika sezonami ČS pojmenovala jednoduše George.

Nezapomeňte, že důležitá je veškerá smluvní dokumentace k půjčkám, které touto formou chcete sloučit. Čím více informací, tím vyšší je potom naděje na úspěch. A s úspěchem pak bude mnohem méně vrásek, nebo snad ne? Česká spořitelna potřebuje maximum informací. Úroková sazba je stanovena individuálně pro každého klienta. I tady je ale nutné splácet včas. Nedodržení smluvních podmínek se trestá pokutou 300 Kč za každých deset dnů v prodlení.