Konsolidace MONETA Money Bank – znáte její přednosti?

Konsolidace MONETA Money Bank - znáte její přednosti?

Převést půjčky pod jednu střechu a ušetřit, takový je trend moderní doby, který se týká hlavně nabídky produktů v bankovních domech. Snížení splátek až o polovinu a možnost získat ještě dodatečné peníze navíc, přesně to jsou hlavní benefity konsolidace MONETA Money Bank, která je připravena pomoci všem, kdo to právě potřebují. Jaké jsou varianty budoucího vývoje, když se rozhodnete pro tuto formu konsolidace? Řeč čísel určitě napoví více všem, kteří právě nad touto věcí přemýšlejí. Pojďme se podívat na konkrétní parametry této nabídky na finančním trhu, co prožívá v posledních letech rostoucí oblibu.

Úvěry, nebankovní půjčky nebo kreditní karty

Konsolidace MONETA Money Bank je rozkročená opravdu doširoka a nabídne spoustu atraktivních plus. Možnosti jsou zde dvě, návštěva pobočky nebo telefonát na infolinku, kde si je možné dohodnout další podrobnosti vzájemné spolupráce. Jak dlouho můžete splácet a kolik peněz je vlastně ve hře? Je to velmi jednoduché, vybere si prakticky každý zájemce, MONETA připravila velmi pestrou nabídku. Řeč čísel je tedy následující.

• 5 tisíc korun. Taková je minimální částka, o které lze s bankovním domem vyjednávat.

• 1,5 milionu korun je maximum, šance se tedy otevírá i pro ty, kteří dluží větší částky.

• Splátkový kalendář má také řadu variant. Vyberte si mezi 3 měsíci a celkem až 7 roky.

Pokud jste klientem MONETY, můžete se těšit na nabídku šitou na míru i ve svém internetovém bankovnictví. Pokud ne, je možné sjednat všechno dopodrobna na pobočce při osobním jednání se zástupcem banky. Poplatek za poskytnutí úvěru činí v nynější době 2 495 Kč, platí to pro pobočku či telefon, ale na webu nebo v Internet Bance tento poplatek nečekejte. Správa půjčky je v každém případě zdarma. Kromě toho, že si sjednáte konsolidaci dvou a více různých úvěrů, MONETA Money Bank má nabídku ještě o něco širší. Můžete si totiž ještě půjčit dodatečné finanční prostředky a využít je na vše, co právě potřebujete. Záleží tedy jenom na vás!