Kde si půjčit peníze pokud se doma něco pokazí?

Rychlé nebankovní SMS online půjčky

Nikdo to neovlivní. Krátce po záruce se může nenávratně rozbít pračka, žehlička, odejít může třeba také lednice, která vám dlouhá léta sloužila, nebo je už potřeba koupit nový koberec. Jenže pořízení těchto potřebných věcí stojí tisíce korun. A mnoho lidí na to zkrátka nemá.

Kde si tedy nejlépe půjčit?

Najít tu nejvhodnější bankovní či nebankovní společnost není vůbec snadné. Každá nabízí trochu něco jiného, každá slibuje mraky výhod a hlásá, že jen ona je ta nejlepší a nejvýhodnější. Proto se nenechte hned zmámit sliby první půjčky a promyslete si pár základních údajů. Potřebujete pár tisíc nebo desetitisíce? Vyplatí se vám využít nebankovní půjčky, kterou s jistotou dostanete, nebo raději zkusíte štěstí v některé bance? Máte už dluhy? A dokážete vůbec půjčku splácet?

Rychlé, ale dražší

Když se doma něco pokazí, je jasné, že nový spotřebič nebo dané vybavení potřebujete co nejrychleji. Málokdo má proto čas handrkovat se s bankami a týden nebo déle čekat, jestli vám vůbec půjčí. Je proto možné zajít do některé z nebankovních společností. Ty sice mají vyšší úroky i poplatky než banky, ale peníze vám dají ihned. V případě takzvané rychlé půjčky je máte dokonce už do několika minut a vše můžete vyřídit online z pohodlí domova. V tom případě je ale třeba počítat, že je nutno částku splatit nejpozději do měsíce a jsou tam vyšší poplatky – což je jakási daň za rychlé peníze.

Šance pro dlužníky

Horší to mají ti, kteří už nějakou půjčku splácejí, ale občas se opozdili a nebo mají nějaké nepříjemné resty z minulosti. Takovým lidem banky nedůvěřují. Přesto existují nebankovní společnosti nabízející půjčky bez registru, a tak vyhoví i takovým žadatelům. Stačí prohledat internet a najdete jich hned několik. V každém případě si nejprve prohlédněte stránky co možná největšího množství poskytovatelů půjček, porovnejte nabídky, úroky, RPSN a další poplatky. Jen tak najdete tu nejvýhodnější nabídku.

DALŠÍ PŮJČKY: