Kamali – půjčka

Kamali - půjčka

Ještě nedávno velká novinka na českém nebankovním trhu s půjčkami, dnes už spíše zavedený produkt, který je stále oblíbenější. Co je tak zajímavého na půjčce, jejíž název je takto libozvučný? Pro nové klienty je bez poplatků a při dodržení určitých podmínek také bez úroků. Nabízí značnou míru flexibility a potkáváme se s ní nejen v TV reklamě, ale i v řadě jiných médií. Protože je bezúčelová, vyřídí se poměrně rychle, a pokud o ni žádáte opakovaně, stačí jen přihlášení do klientského profilu a žádost je ještě jednodušší než napoprvé. Co si potom ještě více přát, když se řekne Kamali, že?

Je přehledná a nabízí férové podmínky

Jde o jednu z nejlevnějších půjček v českých podmínkách a jistě je pravda, že právě v tom tkví její velká obliba. Na trhu je od února 2017 a navázala na proslulost někdejší Japonské půjčky, o které jste také někdy v minulosti jistě něco zaslechli. Protože je provozovatelem Kamali společnost jako je Home Credit, nemusíte se obávat o její transparentnost. Jaká je řeč čísel, když si vezmeme na paškál produkt, jakým je právě půjčka Kamali?

• Lhůta splatnosti 1 až 30 kalendářních dnů, den splatnosti vždycky ve všední/pracovní den.

• Půjčka bez ručitele a nutnosti platby předem, podmínkou je plnoletost a vlastní účet v bance.

• Částka, o níž lze u Kamali požádat, je v rozmezí 1 a 15 tisícikorun (od 2. půjčky až 20 tisíc).

• Pokud splatíte svůj první úvěr do čtrnácti dnů od okamžiku čerpání, škrtají se úroky.

Žádost je velmi jednoduchá a intuitivní, zvládnou ji hravě vyplnit a potvrdit i ti, kterým svět internetu zatím příliš mnoho neříká. Půjčka Kamali má poměrně nízké poplatky a ekonomický je i odklad splátek, nezaplatíte za něj horentní sumy jako u jiných poskytovatelů na českém trhu. Nemusíte se tedy obávat, že pokud nedoplatíte peníze v dohodnutý termín kvůli různým nepředvídatelným komplikacím, budete muset platit velké částky jako smluvní pokutu.

Kamali je výhradně bezhotovostní záležitost

Zatímco například Provident je stále matadorem hotovostních půjček, s Kamali potřebujete bankovní konto, protože půjde výhradně o bezhotovostní operaci, tedy platby převodem. Vyhovuje vám takový scénář? Pokud ano, je vše v pořádku – ale pro hotovostní půjčky bohužel musíte zamířit někam úplně jinam.

Systém první půjčky zdarma je hodně zajímavý a je to právě půjčka Kamali, která přináší jednu z nejlepších nabídek na českém trhu – splatíte do 14 dnů a máte úroky na nule, alespoň pokud jste novým klientem (tj. nikdy dříve jste si Kamali ještě nesjednali). Žádost je vlastně o minutách, připravte si k ní občanský průkaz a mobil, veškeré náležitosti se mohou dořešit už v řádu minut, což je dobrá zpráva pro ty, kteří nemají rádi složitou administrativu.

Dvacet tisíc je maximem, pro víc musíte jinam

Chcete si půjčit víc, než je avizovaných dvacet tisíc korun (ty navíc lze čerpat jen při opakované žádosti)? Potom je také namístě se přesunout na jiné nabídky a nechat Kamali být, protože větší sumu nedostanete, alespoň v dnešní době. Potřebujete-li desetitisíce nebo dokonce statisíce, není tato v zásadě malá a krátkodobá půjčka určená pro podobné věci. Naopak, vytrhne pomyslný trn z paty, pokud má pomoci do výplaty, s nákupem elektra nebo malými výdaji v domácnosti, které nechcete řešit šetřením nebo utahováním opasků. Spokojených referencí vidíte jistě u Kamali celou řadu a je pravda, že tato půjčka je transparentní – nic neskrývá a má českou adresu, více informací se dozvíte už za pár minut, stačí umět trochu hledat ve vodách internetu.

SROVNÁNÍ PŮJČEK: