J&T Banka – znáte ji?

J&T Banka - znáte ji?

Na tuzemském trhu se poprvé objevila ještě před přelomem tisíciletí, ale velký boom prodělala až v posledních několika letech. Značka J&T Banka byla založena v roce 1992, samotná banka Ivana Jakaboviče a Jozefa Tkáče, která měla hodně do činění například s fotbalovou Spartou, otevřela své pobočky v Brně a Ostravě v roce 2012.

Dalšími osobami, které jsou ve vedení banky sídlící v Sokolovské ulici v Praze, jsou Patrik Tkáč a Štěpán Ašer. Finančním ředitelem je Igor Kováč. Mateřskou společností je J&T Finance Group. Pojďme si tedy tuto poměrně dosti známou značku lépe představit. Firma samotná má přes sedm stovek kmenových zaměstnanců.

Běžný účet je samozřejmě k dispozici

Internetové bankovnictví ePortál, to je vstupní brána do světa investic s J&T Bankou. Založit si běžný účet lze i online, tedy velmi snadno. A co je v základní nabídce bankovních operací? Podívat se můžete nejen na spořicí účet a termínovaný vklad, ale je možné také obchodovat s cennými papíry, jedna ze záložek na úvodní stránce J&T Banky se týká také směnek. Nabízí se pravidelné investice a také vložení prostředků do dluhopisů nebo fondů, jde o velmi pestré alternativy, které udělají radost lidem se zájmem o různé investice.

Nabízí se investiční zlato, objednat si můžete i správu portfolia. Zájemce o danou problematiku určitě potěší i bohaté zpravodajství k různým tématům z oboru investic přímo na webu J&T Banky. Privátní a investiční banka, jako je právě J&T, je určena hlavně pro náročnější klientelu.

Od roku 2006 je na slovenském a od roku 2014 také na chorvatském trhu. V roce 2021 tato značka vstoupila na Pražskou burzu, což je známka, že se firmě v poslední době výborně daří. Je i dlouholetým sponzorem prestižního tenisového turnaje, jenž nese název J&T Banka Prague Open, v podobné pozici působí také v dalších sportech, mimo jiné v beach volejbale.

SROVNÁNÍ PŮJČEK: