Hypotéka Ideální-hypotéka.cz – znáte ji?

Hypotéka Ideální-hypotéka.cz - znáte ji?

Jak se dostat k nejlepší nabídce na trhu? Pokud jde o dodavatele energií nebo mobilního operátora, má mnoho lidí naprosto jasno. Srovnávač je nápovědou, kterou nelze v žádném případě odmítnout. Poskytne důležité informace a je zcela nezávazný, což vlastně v praxi znamená, že s nabízeným poskytovatelem nemusíte souhlasit.

Má pouze poradní hlas, a tak to zůstane i do budoucna. Jednoduchá kalkulačka se nebude vyptávat na podrobnosti, ale ukáže, jaký by mohl být následující vývoj. Všichni vědí, že hypoteční úvěr se splácí dlouhé roky. 5, 10, 15, ale také 30 let, stačí si jenom vybrat variantu, která vám vyhovuje. Portál Ideální hypotéka má už dlouhou tradici, pojďme si ho představit.

Jen několik kontaktních údajů postačí

Jméno, příjmení, telefon, email a PSČ oblasti, ve které žijete. To stačí, abyste se zaregistrovali a mohli dostávat ty nejlepší z aktuálních nabídek. Hypotéka ideální-hypotéka.cz je tedy partnerem, od něhož se můžete něco naučit. Spolupracuje s řadou moderních hypotečních bank, nevyjímaje ČS, Monetu, mBank nebo Hypoteční banku. Ve výčtu nesmí chybět ani Stavební spořitelna České spořitelny nebo Oberbank. Poté, co vyplníte krátký formulář, bude vám volat zástupce ze zákaznické linky. Hned poté se spojíte s hypotečním poradcem, s nímž se budete moci sejít a zjistit, co pro vás všechno může udělat. Více než tisícovka spokojených klientů? I taková je vizitka Ideální hypotéky, webu, který je provozován společností Elephant Orchestra, s.r.o. z Prahy 8. Tato firma začala působit na trhu v roce 2007.

Kalkulace bude na světě za pár minut

Nečekáte zbytečně, už jen proto, že platí okřídlené úsloví, že čas jsou vlastně peníze. Kalkulaci proto získáte už do pěti minut. K dispozici je pro zájemce také řada článků, které jsou plné užitečných rad ze světa půjček, a především pak hypoték. Ideální-hypotéka.cz vás poučí také o jednotlivých druzích hypoték. Co si představit pod pojmem americká hypotéka nebo stoprocentní hypotéka? Možná vás překvapí, kolik takových odvětví hypotečních úvěrů existuje. Je možnost také sjednat hypotéku bez doložení příjmu, ta je ale omezená a vyžaduje značně individuální přístup.