Hello půjčka – bankovní půjčka

Hello půjčka - bankovní půjčka

Jedna z bank, která je v českém prostředí spíše nováčkem, ale dá se říci, že hodně úspěšným. Hello bank! má nabídku, co zní až na jeden milion korun, samozřejmě za určitých podmínek a vyrovná se tedy v této částce bankám, co jsou na trhu mnohem déle. Díky online kalkulačce pak budete hned vědět, s jakými výdaji počítat. Jaké jsou parametry, co termín splatnosti a jaké další informace byste ještě měli dobře znát, když je tématem hovoru právě Hello půjčka?

Úvěr od dvaceti tisíc korun výše

Snadná dohoda online, nemusíte podstupovat osobní jednání na pobočce. Hello půjčka je v tomto zcela běžnou záležitostí, protože podobné to bude i u dalších bank. Minimum pro sjednání úvěru činí dvacet tisícovek, maximem je již avizovaný milion. Kalkulačka napoví a zřízení úvěrového účtu je pak zcela zdarma, podobně jako jeho vedení. Platí se nějaká sankce za předčasné splacení? Odpověď je jasná a v souladu s českým trhem – ne, s tím rozhodně nepočítejte, pokud půjčku doplatíte před termínem splatnosti, žádné další poplatky se již účtovat nebudou!
Nabídka už za pár okamžiků, oficiální web hovoří o devíti minutách. Hello půjčka je tedy poměrně rychlá a nabízí možnost stoprocentního sjednání online, a to včetně podpisu smlouvy, který se v jiných případech řeší i na pobočkách. Samozřejmostí je pak i možnost nastavit pojištění schopnosti splácet, díky kterému se myslí i na budoucnost – není přeci radno vůbec nic podcenit, zvláště pokud bude samotný úvěr relativně vysoký…

Splátkový kalendář lze rozložit na deset let

Až 120 měsíců je možné splácet půjčku s Hello bank! Úroky startují na hranici 5,49 % ročně, což je pro české podmínky mírně nevýhodné číslo, řada bankovních domů je s počáteční úrokovou sazbu lehce níže. Deset let splátkového kalendáře a minimum podmínek – doklad o příjmu, výpis z bankovního konta a dva doklady totožnosti – pak už můžete jednat jen online, stačí vše ofotit, respektive nahrát do profilu k žádosti. Hello půjčka je samozřejmě zcela na cokoliv, takže není limitována konkrétními přáními a nebude vám zasílat zdlouhavé dotazníky pro ověření účelu. Za touto půjčkou stojí společnost BNP Paribas, která je v evropském měřítku poměrně velkým hráčem. Můžete se proto spolehnout, že právě tento úvěr je maximálně transparentní. Konkrétní rozhodnutí je pak už na vás.

SROVNÁNÍ PŮJČEK: