Flexifin – půjčka

Flexifin - půjčka

Už jste o ní někdy slyšeli? Pravda, na českém trhu může jít spíše o nováčka, se kterým možná neměli všichni tu čest. Jde ale o značku, která rozhodně poroste, zvláště pak díky neustále rostoucí poptávce po krátkodobých úvěrech bez zajištění a zbytečných administrativních formalit. Právě velká rychlost vyřízení je tím, co Flexifin opravdu zdobí! Pojďme se proto podívat na její základní parametry, díky kterým je v dnešní době tolik populární.

Připraveno je až třicet tisíc korun

Klasika, která nezklame? Přesně tím se možná může stát do budoucna půjčka Flexifin, která má v základní verzi dvě lhůty splatnosti a nabídne až třicet tisíc korun, přičemž pro nové klienty je připravena nanejvýš poloviční částka. Peníze mohou být na účtu do patnácti minut, tento úvěr rozhodně neztrácí čas – a snad právě proto je jeho potenciál do budoucna skutečně značný.

Minimální suma pro úvěr je tisícovka, takže jde o klasickou půjčku do výplaty, přes víkend na nejnutnější výdaje a tak podobně. Samozřejmě jde o půjčku neúčelovou, takže není důvod vysvětlovat, kvůli čemu si ji vlastně hodlá klient sjednat. Ušetří se tím čas a diskrétnost je plus.

Lhůta splatnosti do 14, respektive 30 kalendářních dnů, je na českém trhu rozhodně velmi obvyklá, půjčka Flexifin vám o všech náležitostech napoví už na první obrazovce, stačí si na interaktivním posuvníku nastavit, jak vysokou sumu v danou chvíli vlastně potřebujete. Online a zcela bez dalších poplatků, přesně taková umí být tato krátkodobá půjčka.

Jejím poskytovatelem je brněnská společnost FlexiFin, s.r.o., která vznikla už v roce 2012 a patří tak na tuzemském trhu k těm známějším.

Samozřejmě je držitelem příslušné licence ČNB, která je zárukou transparentního přístupu ke klientům. Jen tak mimochodem, první půjčka do 14 dnů je pro novou klientelu zcela zdarma, tedy pokud bude všechno splaceno v dohodnutém termínu. RPSN ve výši 0 % je lákavé, že?

SROVNÁNÍ PŮJČEK: