Fio banka – podnikatelský úvěr

Jedna z nejoblíbenějších českých bank, která má účet zcela bez poplatků a je také průkopníkem světa investic na burzách. Fio je značka, jíž zná snad úplně každý. Bankovní účty, spoření, propracované internetové bankovnictví, ale mimo jiné také dlouhodobé půjčky určené zejména podnikatelům. Jaká jsou zde čísla? Fio nabídka je držitelem prestižního ocenění Zlatá koruna 2018, a to právě mezi podnikatelskými úvěry.

Bez poplatků a sankcí za předčasné splacení

Limity jsou zde hodně pestrobarevné, podnikatelský úvěr Fio banka se pohybuje mezi 3 a 540 miliony korun, doba splatnosti je obvykle nastavená mezi jedním a osmi roky, v některých případech pak i delší dobu. Financovat je možné developerské projekty, ale jistě také projekty v oblasti zemědělství a řadu dalších alternativ. Odkud z konkurzu nebo refinancování závazků? Podnikatelský úvěr Fio banka nabízí v tomto směru skutečně hodně. Úroky se počítají na denní bázi, individuální přístup ke klientovi je tady pochopitelně samozřejmostí.

Financování podnikatelských aktivit se nemusí omezovat jen na české prostředí, díky tomu, že Fio působí i na Slovensku, je možné se zaměřit i v této zemi. Ručení nemovitostí, cennými papíry? I to je zde jistá varianta.

Fio banka nabízí řadu produktů, kromě jiného také hypotéky – ty zde začínají na hranici 300 tisíc korun. Nejvyšším možným limitem je 85 procent hodnoty zastavované nemovitosti. Splatnost 5 až 30 let a možností jsou až tři spoludlužníci, díky nimž se může úvěrový limit ještě navýšit.

V nabídce je také takzvaná Americká hypotéka, kterou je možné dohodnout až ve výši sedmi milionů korun a splatností dvacet let. Kromě investování do akcií nebo podílových fondů je Fio připravena nabídnout široké portfolio produktů. Podnikatelský úvěr patří k těm, které jsou hodně vyhledávané pro svou flexibilitu.

SROVNÁNÍ PŮJČEK:
Nevíte jakou půjčku si vybrat? Využijte chytrý srovnávač půjček SROVNÁVAČ RYCHLÝCH PŮJČEK IHNED