Ferratum – půjčka

Ferratum - půjčka

Až osmdesát tisíc korun na cokoliv? Matador ve světě nebankovních půjček, který přišel z Finska a je u nás doma už od minulého století, přesně tím je Ferratum, značka, která se změnila poměrně nedávno v banku. Stačí krátký online formulář, současně není nutný ručitel ani potvrzení o příjmech, v čemž je tato nabídka velmi nevšední i pro český trh. Peníze už do minuty? Jistě, přesně tak, navíc se můžete spolehnout na zázemí jednoho z největších evropských poskytovatelů úvěrů, jenž působí i v řadě dalších zemí. Jaké jsou potom vlastně parametry produktu, který přináší tato značka?

Krátkodobá půjčka naprosto pro každého

Transparentní podmínky a jednoduchá smlouva, přesně o tom je půjčka Ferratum, která je v českých podmínkách opravdu velmi oblíbenou. Kromě jiného totiž zaručuje plnou diskrétnost, nemusíte kvůli ní nikam na kamennou pobočku a osobní jednání tak odpadá – a nikdo třetí se tak o úvěru rozhodně nedozví. Ano, jak jednoduché.

• Minimální částka pro sjednání půjčky činí u společnosti Ferratum 2500 Kč.

• Maximální možná suma, kterou lze takto půjčit, je pak osmdesát tisíc korun.

• A splátkový kalendář? Ten je vlastně individuální, obvykle se mluví o třiceti dnech.

• Minimální měsíční splátka ale začíná na tisícikoruně, lze tedy dohodnout mnoho forem.

Pro nové klienty je půjčka Ferratum připravena zdarma – tedy za předpokladu, že jistinu splatí do třiceti kalendářních dnů. Klasická první půjčka zdarma, jako je tomu v českých podmínkách u mnoha dalších poskytovatelů. A co bude nutné uvést do žádosti? Kromě základních identifikačních údajů, tedy jména, příjmení a rodného čísla také kontakty – email, telefon a také informaci, alespoň pak tedy určitý odhad o příjmech a výdajích.

Díky spolupráci společnosti Ferratum s největšími z českých bank – kromě jiného ČSOB, RB, Fio, MONETA, KB a dalšími – se dočkáte platby na účet po vyřízení žádosti prakticky okamžitě. Mimochodem, třikrát ročně jsou k dispozici platební prázdniny, a to zcela dle výběru.

Velmi rychlá a bez dalších poplatků

Pro starší devatenácti let, alespoň podle platných podmínek uváděných na webu poskytovatele. Pravda, v českých podmínkách je to stabilně o rok méně, půjčuje se tedy zpravidla od osmnácti, Ferratum ale vychází z původních finských pravidel. Půjčka Ferratum Credit má za sebou celosvětově více než milion spokojených zákazníků a funguje ve dvacítce zemí světa včetně České republiky. Moderní, velmi rychlá a stabilní, takže rozhodně jedna z variant, kterou lze na tuzemském trhu zvažovat zcela bez obav.

SROVNÁNÍ PŮJČEK: