Fair Credit – půjčka

Fair Credit - půjčka

Rodina hotovostních půjček obecně není příliš široká, ale platí, že se stále ještě setkáte s několika zajímavými nabídkami napříč českým trhem. Důkazem může být třeba půjčka známá pod názvem Fair Credit, která nabídne až sedmdesát tisíc korun naprosto na cokoliv. Splátky jednou týdně, s možností pojištění a platí, že účel půjčky nemusíte nikde složitě vysvětlovat a zdůvodňovat snad i pomocí dokumentů. Naopak, svoboda je přednější, úvěr je kompletně neúčelový a tím pádem je sjednání poměrně rychlou záležitostí.

V hotovosti nebo raději na účet?

Máte dvě možností, záleží na tom, která je pro vás přívětivější. Půjčka Fair Credit má totiž variantu nejen hotovostní, ale i bezhotovostní a je jen na rozhodnutí klientů, jakému řešení dají nakonec přednost. Nečekejte žádné skryté poplatky, nepotřebujete ručitele a celá transakce bude jištěna velmi krátkým smluvním dokumentem, který se obejde bez nesrozumitelných a nadmíru dlouhých pasáží. Půjčka Fair Credit má tedy pro všechny zájemce připraveny následující parametry.

• Hotovostní půjčku lze sjednat v rozmezí 4 a 70 tisíc korun, se lhůtami splatnosti 45, 60 či 80 týdnů. Veškeré náležitosti vidíte na oficiálním webu hned, dozvíte se proto o RPSN i úrocích.

• Půjčka na účet tedy bezhotovostní varianta bude v rozmezí 40 a 150 tisíc korun, lhůta splatnosti může mít pět různých podob – a sice 12, 18, 24, 30 či 36 měsíců, tedy až tři roky.

• Peníze budou klientům zaslány další pracovní den následující po podpisu dokumentace. Záleží samozřejmě na tom, kde má klient banku – nejčastěji se pak připíší tentýž den.

Půjčka Fair Credit vyžaduje – alespoň v bezhotovostní formě – aby měl klient vedený účet na své jméno, tedy nestačí „jen“ dispoziční právo k jinému účtu, například partnera nebo dětí. Bez zajímavosti jistě není, že tato půjčka má nejnižší možné RPSN 54,96 % a nejvyšší pak 254,04 %. Online půjčka může být vyřízena a zaslána na účet žadatele v ideálním případě už do deseti minut, Fair Credit patří k prověřeným značkám, kde se na vyplacení financí opravdu nečeká.

Jde také o člena APNÚ, tedy Asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů a držitele příslušné licence ČNB, která je také jasnou zárukou férového přístupu.

SROVNÁNÍ PŮJČEK: