ERA – poštovní půjčka

ERA - poštovní půjčka

Dostupný úvěr bez poplatků, který přinese úrokovou sazbu startující na necelých pěti procentech. Kdo by někdy neslyšel o Poštovní spořitelně, zřejmě nikdy nežil v devadesátých letech a patří nejspíše do skupiny později narozených. Jaké jsou možnosti? Kolik peněz je možné si půjčit se sympatickým panáčkem v červené košili a se žlutou čapkou?

Připraveno je až 800 tisíc korun

Klasické mantinely aneb poštovní půjčka ERA je k dispozici v rozmezí 20 a 800 tisíc korun, splátkový kalendář se pak může rozložit až na 96 měsíců, přičemž minimální lhůta je dvanáctiměsíční. Je tedy možné splácet až osm let, přičemž RPSN nepřekročí 18,3 % a úroky samotné pak začínají na hranici 4,9 % ročně. Splátky je možné měnit podle aktuálních potřeb, samozřejmostí je i možnost využít takzvanou mimořádnou splátku, která sníží splátky další nebo například výrazně zkrátí pozdější splátkový kalendář.

Poštovní půjčka ERA je zcela bez poplatků, ať už jde o správu úvěru nebo posouzení žádosti. Tohle platí dokonce i pro eventuální předčasné splacení celé půjčky. Peníze můžete použít naprosto na cokoliv, jde o typický neúčelový úvěr, který má napříč tuzemským trhem hned další desítky možných variant.

A co budete k půjčce všechno potřebovat?

Je jasné, že klienti Poštovní spořitelny mají situaci lehčí, protože si sjednají kýžený produkt skrze internetové bankovnictví. Pokud ale klientem nejste, je poštovní půjčka ERA samozřejmě také velmi dobře dostupnou záležitostí. Podmínek je jen minimum, pouze jeden doklad totožnosti a také doklad o výši příjmů, což není nutné v případě, že máte účet u Poštovní spořitelny nebo ČSOB, kde si to ERA může velice snadno sama vyhodnotit a zkontrolovat. Další podmínkou je pak ještě například to, že půjčka poslouží jen k osobním, tedy nepodnikatelským účelům.

SROVNÁNÍ PŮJČEK: