Equa bank – minutová půjčka

Equa bank - minutová půjčka

Je bezúčelová a vyřídíte ji opravdu rychle. Možná ji znáte také z televizních obrazovek, kde se v reklamních blocích objevovala se skoro až železnou pravidelností. Minutová půjčka v podání Equa bank přináší až 700 tisíc korun, bez ručitele a podobných podmínek. Co je ještě v základní nabídce této banky? Kromě běžného účtu jsou to RePůjčka, tedy možnost sloučení více dřívějších půjček v jednu, AutoPůjčka, kde sazba začíná na necelých čtyřech procentech a také spoření nebo pojištění.

Schválení přes internet do tří minut

Sjednání je zdarma a peníze čerpáte prakticky ihned poté, co podepíšete smlouvu na kamenné pobočce. Předčasné splacení bez sankcí a změna termínu každoměsíční splátky je zde jasnou samozřejmostí. Minutová půjčka Equa bank má podmínky, které ocení nejen ti, kdo chtějí menší obnos financí, ale i zájemci s docela jinou představou. Jaká je zde tedy konkrétní řeč čísel?

• Minimálně 5 a maximálně 700 tisíc korun. Bez nutnosti ručitele a plateb předem.

• Žádost je prakticky celá přes internet, na pobočce (nebo s kurýrem) se podepíše smlouva.

• Splátky si zvolíte podle svých představ, splátkový kalendář je na 3 až 120 měsíců (10 let).

• Pojištění k půjčce, které ochrání při ztrátě práce nebo pracovní neschopnosti, je též k mání.

Bezúčelová záležitost, která se vyřeší během krátké chvilky – s kurýrem, který by za vámi přivezl smlouvu a podklady ale potrvá čerpání peněz až několik pracovních dnů. Minutová půjčka Equa bank lze vyřídit i na pobočce, ale vzhledem k tomu, že síť poboček není příliš pestrá, je bohužel spíše nedostupná pro klienty z menších obcí a měst. Pobočky najdete například v Plzni, Jihlavě, Zlíně a Opavě. Na Jindřichův Hradec, Klatovy nebo Šumperk se zapomíná, potenciální klienti právě odtud nemají potom jinou možnost, než je právě kurýr nebo daleká cesta za bankou.

Bezúčelová záležitost, půjčka naprosto na cokoliv

Minutová půjčka Equa bank je bez ručitele a také bez uvedení konkrétního účelu, takže nemusíte nic složitě dokladovat. Kdykoliv lze bez poplatků splatit mimořádnou splátku, a protože je samotný účet EB hodnocen jako jeden z nejlepších v ČR, jistě s ním chybu neuděláte. Půjčit si tedy lze nejen na vybavení domácnosti, ale i různé další věci – podle aktuální potřeby, a to již od pěti tisícovek…

SROVNÁNÍ PŮJČEK: