ČSOB – půjčka

ČSOB - půjčka

Jedna z nejstabilnějších českých bank, jejíž reklamní akce vídáme poměrně často nejen na televizních obrazovkách. Půjčit si právě zde znamená obrátit se na někoho, kdo financím rozumí a umí najít zajímavé řešení, se kterým vyhoví širokému spektru žadatelů.

Československá obchodní banka má v současnosti na tři miliony klientů, pokud započítáme i klientelu Poštovní spořitelny a s historií, která sahá hluboko do šedesátých let minulého století, má rozhodně na co navazovat. Pražské sídlo, dlouholetá pozitivní zpětná vazba od klientů, tohle je prověřená značka, které můžete důvěřovat. A kolik si díky ní můžete vlastně půjčit?

Úroková sazba začíná na necelých pěti procentech

Jak konkrétně vypadá půjčka online ČSOB? Minimální částka je dvacet tisíc korun a maximální pak rovných 800 tisícovek. Libovolná suma mezi těmito mantinely je tedy připravena a splátkový kalendář, který trvá minimálně jeden rok a nanejvýš osm let, je rovněž pro nové i stávající klienty velmi přívětivý.

Tato půjčka je na cokoliv a veškeré náležitosti si můžete snadno ověřit díky kalkulačce přímo na webu Československé obchodní banky. Úroková sazba startuje těsně pod hranicí pěti procentních bodů a je pravda, že se bude držet bonity klienta, se kterou bude dokonce úzce svázaná – takže 4,9 % p. a. je pouze orientační ukazatel a zřejmě budou úroky vyšší, v souladu s tím, jak tato banka vlastně posoudí tzv. klientský scoring. Půjčka online ČSOB je zcela bez poplatků, což je určitě výhoda. A co dál?

Vyřízení díky internetovému bankovnictví

Pokud jste klienty ČSOB, je situace jasně daná – pokud ne, můžete se jimi kvůli půjčce stát a dostanete řadu výhod. Kromě klasické půjčky na cokoliv je dostupná i půjčka online ČSOB týkající se primárně bydlení – sedmdesát tisíc až jeden milion, lhůta splatnosti 1 až 12 let, takže podmínky jsou velmi podobné nabídce, která je tzv. „na cokoliv“.
Díky ČSOB si můžete půjčit i na nový či ojetý automobil, zde je připravena sazba už od hranice necelých tří procent. Maximální limit činí až 2,5 milionu korun, takže se při výběru modelu nemusíte držet právě zkrátka a šetřit za každou cenu – na stranu druhou je třeba, abyste věděli, kde jsou vaše osobní limity. To už ale posoudí samotná banka. Díky internetovému bankovnictví si můžete půjčku sjednat jednoduše pomocí několika málo kliknutí, jednat lze hned po přihlášení.

ČSOB má velmi pestrou síť poboček

Půjčka online ČSOB je určena pro libovolnou situaci, i když zde nabízí i dvě účelové – na auto a bydlení – což si ale jistě každý zájemce zvolí podle svých konkrétních požadavků. O případné předčasné splacení nemusíte žádat, je možné naprosto kdykoliv a nepřinese s sebou nějaké dodatečné sankce. Vyřízení do patnácti minut skutečně není jen sen, v elektronickém bankovnictví je dnes možné dohodnout i pojištění a další věci, takže se nebojte jednat. Samozřejmostí je pak i pojištění schopnosti splácet, kdy je až celý rok možné hradit úvěr za klienta při ztrátě práce nebo dlouhodobé pracovní neschopnosti vinou onemocnění.

SROVNÁNÍ PŮJČEK: