Cresco Group – recenze, zkušenosti a diskuze

Cresco Group - recenze, zkušenosti a diskuze

Cresco Group s.r.o. se sídlem v Praze 9 je nebankovní společnost zabývající se zprostředkováním půjček, konsolidací půjček, hypoték a levných kreditních karet od bankovních i nebankovních společností. Mezi tyto společnosti patří například GE Money Bank, Provident, Home Credit. Dále také Snadná hypotéka, kde žadatelé mohou získat hypotéku od různých tuzemských poskytovatelů a také Schválíme poskytující půjčky až do výše několik set tisíc Kč spolupracující s bankovní společností Citibank. Pod hlavičkou Cresco Credit vystupují také webové stránky One půjčka, Vyřízená půjčka, Tomova půjčka, Yes půjčka nebo také Petrova kreditka. Posledními produkty, které společnost Cresco Group s.r.o. zprostředkovává energie a také tarify.

Výhodou Cresco půjček je jejich neúčelovost, rychlost vyřízení a 0 Kč poplatek za poskytnutí. Žadatelé o půjčku mohou mít záznam v trestním rejstříku i databázi dlužníků Solus.

Nevýhodou jsou nižší částky půjček pro matky na mateřské dovolené (MD), nezaměstnané a také seniory (důchodce).

Společnost Cresco Group je zprostředkovatel mnoha typů půjček, konsolidací půjček a hypoték především od nebankovních společností a také kreditních karet od bank. Poskytovateli těchto produktů a služeb jsou GE Money bank, Provident nebo také Home Credit.

DALŠÍ PŮJČKY: