CreditLike – nebankovní půjčka

CreditLike - nebankovní půjčka

Klasická nebankovní půjčka, kterých najdeme na trhu poměrně dost. V čem spočívá atraktivita nabídky, jako je CreditLike? Je to vysoké procento schválených žádostí. V případě žádosti o úvěr v hodnotě 1 000 Kč jde o 92 % úspěšnosti, pětitisícový úvěr pak dostanete v průměru na 85 %. Peníze mohou být na účtu ještě týž den a je pravda, že na výběr máte také mnoho různých variant. Potřebujete pouhou tisícovku nebo půjde až o stotisícovou finanční injekci? Poskytovatel vám v obou případech vyhoví, můžete ale také požádat o jakoukoliv sumu v tomto stanoveném rozmezí.

Bezúčelový charakter půjčky je samozřejmostí

S CreditLike je možné půjčit si vlastně úplně na vše, protože důvod se zkoumat nebude a žadatel se o něm nemusí vůbec zmiňovat. Prověření nečekejte, stejně jako zvědavé otázky. Podmínek je vlastně minimum, nejméně osmnáct let věku je pro žadatele nutnost ze zákona, CreditLike je dostupná všem žadatelům do 65 roků. České státní občanství a bankovní účet vedený v ČR, to jsou další dvě klíčové podmínky. O dalších potřebných náležitostech se už oficiální web poskytovatele nikterak nezmiňuje. Podle těchto údajů nebude na překážku žadateli např. ani záznam v registru dlužníků. A splátkový kalendář? Nejdelší možná varianta je 84 měsíců, tedy prakticky celých sedm let.

Pokud dojde ke schválení, peníze mohou být na cestě prakticky obratem. Někdy jde o minuty, jindy dostanete finance do druhého dne, záleží zde hlavně na samotné rychlosti zpracování mezibankovní transakce. Provozovatelem této půjčky je společnost Volsor, s.r.o., která sídlí v Praze 1 na Starém Městě. Mimochodem, s vyšší částkou už pravděpodobnost úspěšné dohody klesá. Pokud požádáte například o 80 tisíc korun, je potom šance na schválení půjčky 41 %. Je zřejmé, že pro vyšší sumu bude lepší poohlédnout se někde jinde, ale pro menší částky je CreditLike jednou ze zajímavých variant, které lze v každém případě zvažovat.

SROVNÁNÍ PŮJČEK: