Cofidis – úvěr

Cofidis - úvěr

Klasická spotřebitelská půjčka, kde úroky začínají těsně pod hranicí 5,5 procenta. Použít ji můžete vlastně na cokoliv a nabízí se i sjednání z pohodlí domova, které ušetří spoustu drahocenného času. Jaké jsou limity tohoto úvěru, je možné požádat o něj i s partnerem a nabízí společnost Cofidis ještě další služby?

Trh je velmi pestrý a zůstat na něm v dobré pozici si vyžádá značné úsilí. I to je zárukou, že Cofidis je takový poskytovatel, kterému můžete opravdu věřit.

Až jeden milion korun na cokoliv

Dvacet tisíc korun jako nejnižší suma, ale také jeden milion korun jako maximum. Úvěr Cofidis nabízí nejen variantu pro jednotlivce, nýbrž i pro partnery, kteří – pokud se rozhodnou žádat spolu – získají šanci na vyšší úvěrový rámec. Transparentní nabídka je samozřejmostí, splácet můžete v několika různých variantách – 12, 24, 36, 48 i 60, 72 a 84 měsíců, tedy jinak řečeno, v případě potřeby až celých sedm let.

Když si prohlédnete interaktivní formulář na webu, zjistíte podrobnosti, stačí jen navolit konkrétní částku, o kterou byste v tomto případě stáli a předpokládanou dobu splácení.

Žádné skryté poplatky, maximální výše úrokové sazby činí 27,9 %. Nabízí se i trio variant pojištění, které bude pro klid duše skutečně důležité. Podmínek pro schválení úvěru je pak jen několik a jistě nejsou nijak neobvyklé. Úvěr Cofidis přináší například příležitost i pro slovenské občany s trvalým pobytem v ČR.

Žadatel nesmí být evidován v registrech dlužníků, respektive nemít zde negativní zápis, doložitelný příjem je také nutností, stejně jako další zákonné podmínky – plnoletost a bankovní konto v některé z českých bank. Krátká online žádost, možnost varianty tzv. novomanželské půjčky, kdy získáte peníze do 24 hodin a jednat o ni lze až dva roky od uplynutí svatebního dne.

SROVNÁNÍ PŮJČEK: