Co je americká hypotéka? Nejlevnější americké hypotéky srovnání

Co je americká hypotéka - srovnání nejlevnějších hypoték

Hypotéky zná dnes téměř každý. Rozhodně se není čemu divit, jelikož v současné době jde o úvěrové produkty, které nám umožní postavit nebo koupit nemovitost. Kromě klasiky existuje také poměrně specifická možnost. O co konkrétně jde? Je to americká hypotéka. Na ty bychom mohli pohlížet jako na úvěr, který má s tou klasickou mnoho společného.

Také nám může nabídnout možnost získat miliony a také je většinou třeba ručit nemovitostí (se zástavou nemovitosti). Nejdou se i nebankovní společnosti, které vám poskytnou americké hypotéky bez zástavy (zajištění) nemovitosti. Konkrétní využití získaných peněz je dnes mnohem zajímavější, než u klasiky. Podívejme se společně na to, proč tomu tak vlastně je. Pro získání nejlepší a nejlevnější americké hypotéky je vhodné využít různá srovnání. Výborná je kalkulačka hypotéky.

Peníze na cokoliv

Hlavní výhodou, kterou americká hypotéka má je to, že peníze můžeme využít skutečně na cokoliv. Nejenom, že to nemusíme nikomu říkat, ale stejně tak se nemusí nutně jednat o využití jenom v souvislosti s nemovitostí. Americká hypotéka je tedy svým způsobem neúčelová půjčka. Tedy taková, která nám nepůjčí jenom statisíce, ale půjčí nám i miliony. I zde platí, že podobně jako u běžné hypotéky si můžeme zvolit, kolik potřebujeme a můžeme využít i refinancování již stávajících hypoték. I zde také platí to, že roli zda nám bude půjčka schválena, určuje také hodnota nemovitosti, kterou budeme v rámci daného úvěru ručit.

Americké hypotéky lze získat také bez registru a doložení (dokládání) příjmů.

Jak americkou hypotéku získat?

Postup je více než jednoduchý, jelikož v tomto směru se nemusíme bát toho, že by byla jakkoliv nedostupná. Dnes není problém, abychom požádali buď banky (například Česká spořitelna, Komerční banka KB, GE money apod.) nebo nebankovní společnosti. Stejně tak není žádným problémem ani to, že můžeme požadovat i desítky milionů. Vybrat si lze též i délku splácení, která může být stejně jako u klasiky v řádech několika desítek let. A čím ručit? Nemusí to být nutně jenom dům nebo byt, jelikož stejně tak to může být třeba výrobní nebo rekreační objekt, stejně jako to může být třeba i pozemek. Výhodou hlavně u nebankovních společností je následně to, že se nemusí vždy jednat jenom o náš majetek. Stačí, pokud seženeme ručitele s nemovitostí.

DALŠÍ PŮJČKY: