Rychlá online půjčka pro studenty bez ihned ručitele

V současné době je pro mnoho lidí samozřejmostí získat co nejlepší vzdělání. A i proto se počet studentů, a to nejenom středních, ale i vysokých škol stále zvyšuje. Tato skupina lidí má poměrně jasnou charakteristiku, a to že nejčastěji bydlí na koleji, a peníze získávají od rodičů, nebo z příležitostných brigád.

A často platí, že je se studiem spojeno několik výdajů. Ty však pomůže vyřešit studentská půjčka respektive půjčka pro studenty, která je velmi dobrou možností pro všechny studující, kteří potřebují získat peníze, ale banky jim zavírají dveře, jelikož vyžadují informace o trvalém pracovním poměru a samozřejmě také doložení příjmů. A i přesto, že student příjem má, rozhodně nemá stálou práci.

Příjem není nutné dokládat

A tak právě možnosti, kdy není nutné dokládat příjmy, jsou pro studenty naprosto ideální. A to ať už si potřebují koupit pomůcky a vybavení, skripta, nebo chtějí peníze pro osobní potřebu. Vše totiž záleží na nich samotných, jelikož půjčky pro studenty bez doložení příjmů jsou bezúčelné. To znamená, že není nutné nikomu říkat, na co budou peníze použité. A stejně tak není nutné ani případný účel dokládat zpětně.

I to je pro mnoho studentů jasně daná výhoda, že si tak mohou snadno přijít na peníze, které potřebují a chtějí. Největší výhodou většiny bezúčelných půjček je první půjčka zdarma. To znamená, že tato půjčka je bez 1 Kč poplatku předem, úroků a také jakýkoliv poplatků. Pouze vrátíte částku, kterou jste si vypůjčili. Obvyklá částka této půjčky je 8 000 – 9 000 Kč.

Snadné podmínky získání

A pokud bychom měli být ještě konkrétnější, vybírat lze z poměrně široké škály finanční částek a různých termínů, po které bude půjčka k dispozici. S tím vším souvisí také snadná žádost, kterou lze podat online nebo pomocí SMS zprávy. Na tu už navazuje pouze okamžité vyřízení (do 10-ti minut). A to opravdu není zdržováno ničím.

A jelikož se jedná o půjčky bez nahlížení registru a bez doložení příjmů, bát se nemusí mít ani ti, kteří již mají nějaký ten problém z minulosti. Z hlediska studentů se nejčastěji jedná třeba o pozdě zaplacený paušál na telefon, který je tak dluhem v registru vedeným, což ale na získání půjčky nemá vliv.

Studentské půjčky nabízí také banky respektive bankovní společnosti. Příkladem může být Česká spořitelna (ČS), Komerční banka (KB), FIO banka nebo Československá obchodní banka (ČSOB). Bohužel bankovní společnosti nabízejí méně výhodně podmínky než nebankovní společnosti.

DALŠÍ PŮJČKY:
Nevíte jakou půjčku si vybrat? Využijte chytrý srovnávač půjček SROVNÁVAČ RYCHLÝCH PŮJČEK IHNED