Bezúčelové půjčky vs účelové půjčky

Rychlé nebankovní SMS online půjčky

Ať už požádáme o půjčku v bance nebo u nebankovní společnosti, máme v obou případech možnost vybrat si zde dvou hlavních typů půjček. Pokud se podíváme konkrétně, jaké typy to jsou, potom se jedné buď o účelové půjčky, nebo také bezúčelové půjčky. Ty jsou dnes nejenom dostupnější, ale jsou také oblíbenější a předčily již účelové půjčky například od České spořitelny.

Dnes dokonce patří mezi základ finančního trhu a je jedno zda se jedná o trh bankovních nebo nebankovních půjček. Jejich základní charakteristikou je samozřejmě to, že peníze můžeme získat na cokoliv a je jenom na nás samotných, na co je utratíme. Nejenom, že v tom nejsme omezováni, ale není nutné ani dokládat jakékoliv další informace o využití. Proto je bez účelová půjčka velmi dobrou volbou.

Kolik peněz mohou bezúčelové půjčky nabídnout?

V tomto směru to může být doslova libovolná částka, kterou potřebujeme a na kterou si vzpomeneme. Mezi bezúčelové půjčky totiž rozhodně patří už segment mikropůjčky, který nabídne částky v řádech několika tisíců korun. U mikropůjček je první půjčka zdarma bez 1 Kč předem, úroků a jakýkoliv ostatních poplatků. Vrátíte přesně tolik, kolik si půjčíte. Jedná se v podstatě o klasickou nebankovní půjčku zdarma. Na co také nesmíme zapomenout, to jsou rozhodně i hypotéky. I ty mohou být neúčelové. Tím produktem, který se takto označuje, je takzvaná americká hypotéka. Můžeme tedy bez udání účelu bez problémů získat jak sumy v řádech tisíců, tak i několika desítek milionů.

Jednoduché a rychlé získání

Velkou výhodou těchto půjček je také to, že je můžeme skutečně rychle a skutečně jednoduše získat. Co mnohdy není třeba, to je jakékoliv složité dokládání příjmů a výpisů z registru, stejně jako jakékoliv složité prověřování. Jedná se o půjčky bez registru a doložení příjmů. Vše tak můžeme vyřídit třeba i z pohodlí domova. Bez smlouvy, nebo se smlouvou zaslanou kurýrem či obchodním zástupcem společnosti. U těch nejlepších nebankovních společností platí, že vyřízení nemusí trvat déle, než pár minut nebo hodin. U bank jsou poté bezúčelové půjčky o něco delší, ale rozhodně můžeme říci, že i bankovní poskytovatelé se snaží o maximální rychlost. Zvláště potom u svých stávajících klientů.

DALŠÍ PŮJČKY: