Zaplo – půjčka

Známe ji z médií, ať už tisku nebo televize. Půjčka, která nabídne zajímavé podmínky a na trhu je s námi vlastně již několik dlouhých let. Určitě jste o ni někdy slyšeli, ale jaké má konkrétní parametry a co si pod ní představit?

Klasická mikropůjčka, se kterou si přijdete jako nový klient až na 16 tisícovek a v případě, že se vrátíte se žádostí v budoucnu znovu, je limit stanoven na třicet tisíc korun. Splatnost? V zásadě třicet dnů, ale samozřejmě je možné za poplatek tento termín ještě o nějakou dobu oddálit.

Napoprvé zdarma a velmi rychlý verdikt

Poplatky jsou pryč, platíte jen to, co jste si předem dohodli. Ovšem, půjčka Zaplo je hlavně o důvěře klienta a poskytovatele, takže například SMS zprávy a další různé notifikace se tady obejdou bez jakéhokoliv účtování. Napoprvé zdarma, ale jen při splnění určitých podmínek – konkrétně tedy jde hlavně o datum splatnosti, pokud totiž klient splatí půjčku zavčasu, v domluveném termínu, nebude naúčtován úrok ani další poplatky, půjčka je tedy papírově zcela zdarma. Hradíte jen a pouze jistinu.

Schválení je skutečně instantní a nebudete tak dlouho čekat, ať už je zrovna poledne nebo brzy ráno. Půjčka Zaplo se rozhodne brzy a do patnácti minut od schválení budou vyžádané finance již na vašem bankovním účtu. Pokud ale chcete finance z nějakého důvodu v hotovostní formě, nabízí se možnost návštěvy trafiky s logem GECO, kde budou peníze vyplaceny bez nutnosti bezhotovostního platebního styku. Záleží, co více preferujete z pozice klienta.

Krátká žádost, která je maximálně přehledná

Proč je půjčka Zaplo tak oblíbená? Snad i proto, že je poměrně jednoduché ji sjednat, nejen kvůli přívětivému zelenobílému zabarvení webové prezentace. Velkým plus také je, že tento úvěr je vlastně bezúčelový, může být tedy určen naprosto na cokoliv, bez udání důvodu nebo také jakéhokoliv vysvětlování, které by nikoho z potenciálních klientů jistě vůbec netěšilo.

Půjčka je i bez ručitele nebo hmotné záruky, což je ale naprosto pochopitelné vzhledem k její výši. Třicet tisíc a víc si půjčíte kdekoliv jinde, ale nikoliv u Zaplo, to má prostě své limity jasně stanovené.

SROVNÁNÍ PŮJČEK:
Nevíte jakou půjčku si vybrat? Využijte chytrý srovnávač půjček SROVNÁVAČ RYCHLÝCH PŮJČEK IHNED