Banka Creditas – znáte ji?

Banka Creditas - znáte ji?

Na bankovním trhu je relativně nováčkem, poprvé se totiž objevuje v roce 2017 a přichází tedy až po boomu nových bank jako Fio nebo Air Bank. Za značkou Creditas stojí podnikatel Pavel Hubáček, jenž má své pevné místo i v žebříčku nejbohatších Čechů. Původní spořitelní družstvo a záložna Creditas se mění na banku, sídlí na Sokolovské ulici v Praze a má téměř čtyři desítky poboček, přičemž není do dalších let nijak vyloučená ani expanze.

Předsedou představenstva banky je Vladimír Hořejší, pracuje zde více než 300 zaměstnanců. Za svou krátkou éru stihla banka nasbírat řadu ocenění, oblíbený je u odborníků hlavně její běžný účet a pozornosti se dostává i spořicímu kontu.

Nabízí také prémiové bankovnictví

Cílí nejen na běžné uživatele, ale také na klienty s vysokým vkladem a úsporami, tzv. prémiové bankovnictví totiž začalo fungovat na jaře roku 2020. Banka Creditas nabízí mj. i Mastercard Real Gold, což je, jak název napovídá, karta cele vyrobená z nejcennějšího olympijského kovu.

K dispozici je pestrá paleta produktů i pro ty, kteří nemají milionové úspory. Základní spořicí účet bez poplatků a omezení je určen pro vklady až do hodnoty 350 tisíc korun, je mimo jiné připravena i jeho varianta určená hlavně pro děti a jejich starostlivé rodiče. Připraven je ale také běžný a eurový účet, tedy je možné vést základní konto i v jiné měně, než je česká koruna.

Banka Creditas nabízí i pestrou paletu hypoték, má garanci třiceti dnů nabídky úrokové sazby a připraven je také online odhad nemovitosti bez poplatků.

Hypotéka je připravena v rozmezí 300 tisíc a 25 milionů korun s dobou splácení 3 až 30 let. Hypoteční úvěr je připraven i pro příjem v cizí měně, počítá se s eury, dolary, britskými librami a švýcarskými franky. Refinancování nebo Americká hypotéka, to jsou další produkty z dílny Creditas, které můžete vyzkoušet.

SROVNÁNÍ PŮJČEK: