Banka Creditas – spotřebitelský úvěr

Banka Creditas - spotřebitelský úvěr

Nová banka, která je na českém trhu zajímavou alternativou k zavedeným společnostem, jež už všichni důvěrně známe. Slyšeli jste někdy o Creditas? Jistě, možná v TV reklamě, možná to bylo v tisku, ale víte, že taková značka existuje a možná se vám i vybaví bílé písmeno C stylizované se světle modrým pozadím. Klasická banka, která nabídne směnárnu, hypotéky, účty, spoření a investice a jejíž síť poboček je poměrně široká. Najdeme je totiž v každém krajském městě a mnoha větších okresních, pokud potřebujete osobní jednání, je Creditas k službám. A jaká je tady půjčka?

Klasický spotřebitelský zde bohužel nenajdeme

Úvěry jsou nabízeny jen firmám, a to v rozsahu, který sahá do milionů. Takový spotřebitelský úvěr Banka Creditas, který bychom mohli přirovnat třeba k těm, co nabízejí ČS, ČSOB nebo Air Bank, zde bohužel v základním portfoliu v současné době nenajdeme. Je zde však pestrá paleta spořicích a investičních produktů, jako jsou například investiční fondy nebo dluhopisy. A co dál?
Spotřebitelský úvěr Banka Creditas možná nabídne v budoucnu, dříve byl dostupným, ale dnes tomu tak již není. U jiných českých bank jde přitom o klasiku a jeden ze základních produktů, takže je jistě na škodu, že nic podobného zde nevidíme. Termínované vklady nebo spoření pro děti je také plně k dispozici.

Hypotéka pod hranicí dvou procent

Začíná na sazbě 1,89 % p. a., což je na české podmínky číslo poměrně zajímavé. Hypoteční úvěr Banka Creditas nabízí bezplatný online odhad, takže papírování nebude takové, jaké jste možná zpočátku očekávali – a to je nepochybně jedině plus. Rychlé vyřízení je zárukou úspěchu, sjednání hypotéky a její zpracování se obejde také bez dalších poplatků. Půjčit si na bydlení je možné od 200 tisíc korun výše, doba splatnosti je minimálně tři roky, ale možná také až na třicet let.

SROVNÁNÍ PŮJČEK: