Air Bank – půjčka

Air Bank - půjčka

Stabilní česká banka, která nabídne solidní zázemí i pro dlouhodobý úvěr. Flexibilita, s níž reaguje právě Air Bank, je na českém trhu až příkladnou. Je tu už celých deset let a televizním reklamám se sympatickým a nesympatickým bankéřem se někdy zasmál už opravdu každý. Kromě toho, že tato banka nabídne pojištění, hypotéku, kontokorent a klasický osobní účet bez zbytečných poplatků, je úspěšná také na poli spotřebitelských úvěrů. Jaké má parametry půjčka právě v bance, jejímiž barvami jsou černá se zelenou?

Úroky začínají těsně pod hranicí čtyř procent

Půjčka Air Bank nabízí sjednání nejen na kamenné pobočce, ale třeba také v mobilním telefonu, stačí mít internetové bankovnictví, respektive pak interaktivní aplikaci My Air. Poplatek za předčasné splacení nebo vedení úvěrového účtu je dnes už často překonanou záležitostí a u Air Bank to platí rovněž. A jak vysoký je úvěrový limit v tomto bankovním domě?

• 5 tisíc korun jako minimum, maximum pak činí 900 tisíc korun. Maximálně flexibilní, že?

• Měsíční splátka startuje na symbolické stokoruně. Lze ji nastavit podle aktuální potřeby.

• Splátkový kalendář? Minimálně půl roku a maximálně 92 měsíců, tedy až osm dlouhých let.

• Za včasné splácení přijde odměna. Bonusovou sazbu získají ti, kdo splácejí pohledávku včas.

Samozřejmě, platí také, že půjčka Air Bank je neúčelová a nevyžaduje tedy v tomto ohledu žádné dodatečné papírování. Potvrzení o příjmech však nesmí být starší třiceti dnů a půjčku obvykle nedostanou ti, kdo jsou právě ve zkušební době, tedy právě nyní začínají kariéru v novém zaměstnání. Úroková sazba ovšem začíná na hranici 3,9 % ročně, což je pro mnoho žadatelů, kteří pamatují podmínky posledních let na úvěrovém trhu, skutečně pohádkové číslo.

A co pojištění této půjčky?

Podobně jako u jiných bankovních úvěrů, i půjčka Air Bank nabízí různé formy pojištění, které se postarají o pomocnou ruku v době, kdy přijdou neočekávané životní situace. Úmrtí, ztráta práce nebo invalidita třetího stupně, pojistka je v dnešní době nabízena standardně – a dá se říci, že je v podstatě nutností. V případě, že klient bude chtít půjčku předčasně splatit, klidně může. Nebude mu účtován žádný poplatek nebo dodatečná sankce, totéž platí v případě mimořádných splátek nebo požadavku na snížení měsíčních splátek (pozor, tady je třeba rozmýšlet, protože při delší lhůtě splatnosti bude nakonec celková splatná částka poněkud jiná…).

Hypotéka s Air Bank? Ale jistě a vyřízení je možné i online. Od půl druhého milionu je nejnižší možný úrok těsně pod dvouprocentní hranicí. Tato půjčka začíná na hodnotě 375 tisíc korun a teoreticky může dosáhnout až osmatřicetimilionové hranice. Splátky si potom lze rozložit až na třicetileté období.

SROVNÁNÍ PŮJČEK: