Acema – půjčka

Acema - nebankovní půjčka

Společnost, která je na českém trhu už dvě dekády a má tisíce klientů? Přesně tak, půjčka Acema není žádným nováčkem, ale dlouhodobě prověřeným produktem, který v roce 2018 obdržel i nutnou licenci České národní banky a ve světě úvěrů tak i nadále pokračuje. Jaké jsou její parametry a co potřebujete, aby mohla být žádost bezodkladně zpracována a vyřízena?

Jde o nebankovní půjčku, takže platí, že parametry jsou jasně nastavené a spotřebitelské úvěry se sjednávají poměrně rychle. Kromě konsolidace půjček, kde je možné získat až pět milionů, je zde také úvěr pro OSVČ a rovněž Půjčka na cokoliv, kde je možné splátkový kalendář rozložit až na dvacet let dopředu.

Minimální částka je sto tisíc korun

Pokud potřebujete jen krátkodobý úvěr a ve vašem případě by šlo spíše o jednotky tisícikorun, není potom půjčka Acema vhodné řešení a bude třeba se poohlédnout někde jinde – tato nabídka je spíše pro dlouhodobější plány, kde může jít případně až o celé miliony. Ptáte se na parametry? Začněme tedy právě spotřebitelským úvěrem s poměrně výstižným názvem Půjčka na cokoliv.

• 100 tisíc až 5 milionů korun. Záleží na konkrétním výběru a důvodu, který vás k půjčce vede.

• Splátkový kalendář? Minimálně jeden rok a nanejvýš pak celých dvacet let, lze se přizpůsobit.

• Půjčka je poskytována až do 90 % zástavní hodnoty nemovitosti. Pro úvěr je tedy nutností vlastní byt, dům, chata apod. Úvěr nesmí překročit devítinásobek ročního příjmu žadatele.

Úroky začínají na hodnotě 6,90 % p. a. a je tak otázkou, zda se podobnou kalkulaci vyplatí zvažovat těm, kteří dosáhnou na klasickou bankovní půjčku. Pokud ale banka nebude tak přívětivá, je právě Acema jedním z řešení, jež je možné zvažovat. Dalšími variantami jsou zajištěné nebo nezajištěné úvěry pro podnikatele. Druhá z variant pak může přinést až 15 milionů korun, což je na obvyklé podnikatelské záměry rozhodně dosti velká suma.

Co je důležité vědět před půjčkou?

Spotřebitelský úvěr je zajišťován nemovitostí v osobním vlastnictví – byt, dům, chata nebo kancelář, možný repertoár je poměrně široký. Bez poplatků a záloh, dopředu se nic nehradí, půjčka Acema je v tomto ohledu podobná jako mnoho dalších nabídek napříč českým trhem. Výhodou je individuální posouzení žádosti a ověřování bonity, které se bude lišit od klasické banky.

Šance na úvěr se tedy nabízí vlastně pro všechny. Půjčka ACEMA poskytla více než deseti tisícům klientů úvěry v hodnotě přes šest miliard korun, jde tedy o zavedeného hráče na trhu, jenž se ovšem nespecializuje na krátkodobé úvěry – v takovém případě se musíte podívat někam jinam.

SROVNÁNÍ PŮJČEK: